پلیس می‌گوید شش حمله در طی کمتر از دو ماه گذشته طبق نقشه فوق منجر شده که از مردم در اینباره درخواست کمک و دریافت اطلاعات کند
امروز پلیس منطقه یورک می‌گوید در پی وقوع ۶ حمله و ۶ دزدی از خانه‌های منطقه "مارکهام" در شمال تورنتو، گمان می‌برد که این حملات به هم مرتبط باشند.
پلیس می‌گوید شش حمله در طی کمتر از دو ماه گذشته منجر شده که از مردم در اینباره درخواست کمک و دریافت اطلاعات کند. منطقه مارکهام در شرق منطقه ایرانی‌نشین ریچموندهیل قرار دارد که جمعیت مهاجرین آن در طی بیست سال گذشته بطور بی‌سابقه‌ای رشد کرده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
کانادا جهان سوم می‌شود؟ ۶ دزدی در ۶ هفته از خانه‌های شمال تورنتو پلیس را مبهوت کرد
مقامات می‌گویند که همه این سرقت‌ها مسلحانه بوده و بین ۲۶ سپتامبر و ۲۱ نوامبر اکثرا بین ساعت ۳ بامداد تا ۴:۳۰ بامداد رخ داده است. این در حالی‌ست که برخی از این سرقت‌ها به پلیس گزارش نمی‌شود و این نیرو می‌گوید احتمال وجود تعداد بیشتری از این حملات وجود دارد. اولین سرقت گزارش شده در ۲۶ سپتامبر زمانی رخ داده که ۳ مرد به خانه‌ای در "گلیسپورت کرسنت" وارد شدند. این افراد اقلام مختلفی را از خانه سرقت کرده و متواری شدند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس گفت در ۴ اکتبر، ۴ مرد وارد خانه‌ای در "جووتس کورت" شدند و از ساکنین خانه پول نقد خواستند. حمله کنندگان اقلامی را به سرقت بردند و با یک دستگاه خودرو متواری شدند. پلیس می‌افزاید که بیش از یک ماه بعد، یعنی در ۱۴ نوامبر نیز ۳ مظنون به زور از در پشتی وارد خانه‌ای در "تائوراسی کورت" شدند که پس از سرقت وجوه نقد و برخی اموال این خانه با خودرو خود متواری شدند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
این نیرو اضافه کرد که درست فردای آن روز ۴ مرد نقابدار از در پشتی وارد یک خانه مسکونی دیگر در خیابان "هالینگهام" شدند و اقلام مختلفی را به سرقت برده و از منطقه متواری شدند. در ۱۸ نوامبر نیز ۳ مرد اینبار به خانه دیگری در خیابان "هالینگهام" رفتند که در این حمله از در پاسیو وارد خانه شدند. آنها وجوه نقد و تلفن‌های همراه را دزدیده و از خانه متواری گشتند. در ۲۱ نوامبر، از خانه‌ای در خیابان "کوانتوم" با پلیس تماس گرفته شد، زیرا چندین مظنون از در پشتی به خانه وارد شده بودند. آنها از ساکنین خانه وجوه نقد و لوازم الکترونیکی می‌خواستند و پس از سرقت متواری شدند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
فراخوان هنر اعتراضی برای همراهی با هموطنان ایرانی
پلیس یورک می‌گوید که مظنونان در همه این حملات مسلح بوده‌اند، اما هیچ آسیب جسمی گزارش نشده است. یک سخنگو نیروی پلیس می‌گوید: "با وجود اینکه این حوادث نگران کننده رخ داده، اما پلیس به ساکنان مارکهام اطمینان می‌دهد که منطقه امن است و تعرض به خانه‌ها در این منطقه بسیار نادر بوده و به ندرت رخ می‌دهد.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, November 24, 2022 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به