چرا بهتر است در خرید املاک اول Pre Approval بگیرید؟

"pre-approval"، این کلمه را بارها‌ و بارها شنید‌ه‌ایم. سپیده ثابت هستم، متخصص وام مسکن‌Royal bank Canada، امروز اینجا هستم که راجع به این موضوع با هم صحبت کنیم. چرا وقتی که من تصمیم به خرید خانه دارم‌ لازم است‌ Pre-approval داشته باشم؟ داشتن این pre-approval چه کمکی به من می‌کند؟ بیایید چند تا آیتم مهم را که تاثیر این pre-approval در خرید آینده ما دارد با هم review کنیم. آیا فقط pre-approval، rate را برای من گارانتی میکند برای 120 روز، که این خودش یک آپشن خیلی مهمی است، که اگر شما rateتان در مارکت بالا برود مطمئنید که با داشتن pre-approvalو secure کردن rate از تغییرات rate مارکت روی pre-approval و Mortgage که می‌خواهید بگیرید دارید خودداری می‌کنید.
اما به اینجا ختم نمی‌شود، اتفاق مهمتری که روی pre-approval می‌افتد این است که شما در همان وهله اول همه شرایط را با mortgage advisorتان دارید review می‌کنید. چه قیمتی می‌توانید خرید کنید، Maximum که می‌توانید afford کنید هم چه عددی‌ است و این چه کمکی به شما می‌کند؟ آیا به شما کمک می‌کند که وقتی که می‌خواهید خرید کنید تایم خودتان را save کنید؟ یعنی دنبال خانه‌هایی بگردید که در budget شما است، یعنی شما بر روی آن می‌توانید و‌ام بگیرید و با درآمد و شرایط شما و‌down payment و بقیه شرایط شما می‌توانید برایش qualify بشوید. پس این confident را به شما می‌دهد که وقتی که می‌خواهید خرید کنید دنبال خانه‌هایی بگردید که توی range price، budget شما باشد. اما قضیه به اینجا ختم نمی‌شود.
می‌دانید که داشتن pre-approval زمان agent شما را هم save می‌کند و به agent شما یک confident بیشتری می‌دهد وقتی که می‌خواهد برایتان offer بگذارد. agent شما، شما را یک buyer، serious تلقی می‌کند و می‌داند که شما ready هستید برای perchesتان و با قدرت بیشتری برای گذاشتن offer برای شما جلو می‌رود. و می‌تواند negotiate کند با seller و از یک طرف دیگر، seller چطور به این داستان نگاه می‌کند؟ تا به حال کلمه offer date را شنیده‌اید؟ تا به حال کلمه multi offer را شنیده‌اید؟ وقتی که به پای offer date می‌روید می‌دانید آن کسی که pre-approval دارد chance بردن offerاش از آن کسی که ندارد بیشتر است؟
پس به این نکته‌ها خوب توجه کنید داشتن pre-approval نه تنها rate را برای شما secure می‌کند، به شما confident برای negotiate می‌دهد. قدرت negotiate با seller و همچنین برای بردن این offer،agent شما را در position خوبی قرار می‌دهد و در انتها هم به شما بگویم pre-approval اصلا برای شما cost ندارد. It's free cost. شما مدارکتان را آماده می‌کنید به mortgage advisor خودتان می‌دهید، down payment، income با توجه به شرایط شما approvalتان را می‌گیرید و با آن pre-approval که در دستتان دارید با خیال راحت دنبال property مورد علاقه‌تان می‌گردید. به نظر شما داشتن pre-approval ضرورت ندارد؟ با دانستن این همه مزایای خوبی که pre-approval دارد به نظر شما بهتر نیست که pre-approval داشته باشیم و بعد برویم برای خرید؟‌
مرسی از توجه و همراهی شما.
تا برنامه آینده خدانگهدار.
چرا بهتر است در خرید املاک اول Pre Approval بگیرید؟

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignOntario COVID-19 Vaccine Farsi

Share this with: ارسال این مطلب به