این پرواز کمی پس از فرود در حدود ساعت ۶:۳۰ صبح از باند فرودگاه بین‌المللی واترلو خارج شد
یک هواپیمای خطوط هوایی "فلر" با ۱۳۴ مسافر صبح روز جمعه از باند فرودگاه شهر "واترلو" در غرب تورنتو خارج شد.
این شرکت هواپیمایی می‌گوید که یک هواپیمای این شرکت به شماره پرواز اف۸-۵۰۱ از که از ونکوور به منطقه دو شهر بسیار نزدیک به هم "کیچنر" و "واترلو" می‌رفت کمی پس از فرود در حدود ساعت ۶:۳۰ صبح از باند فرودگاه بین‌المللی واترلو خارج شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
بوئینگ ۷۳۷ خطوط هوایی "فلر" با ۱۳۴ مسافر از باند فرودگاه واترلو کانادا خارج شد
پلیس منطقه واترلو می‌گوید که یکی از مسافران به دلیل "جراحت جسمی جزئی" توسط امدادگران در محل حادثه تحت مداوا قرار گرفته در حالیکه هیچ مجروح دیگری گزارش نشده است. "پل آنستت" ساکن کیچنر که در میان مسافران این پرواز بود می‌گوید که به نظرش می‌رسید که هواپیما کمی دورتر از نقطه معمول فرود روی باند، نشست و سپس نتوانست به قدر کافی از سرعتش بکاهد تا متوقف شود. او گفت که دید در آن زمان خوب به نظر می‌رسید اما باند فرودگاه خیس بود و "باد نیز شدید" بوده است. وی افزود: "من در واقع فکر می‌کردم که آیا خلبان روی باند خواهد نشست یا اینکه نزدیک باند شده و می‌خواهد دوباره بلند شود و برود یک دور دیگر بزند، اما این کار را نکرد. خلبان ترمز و موتور معکوس را روشن کرد و کاهش سرعت آغاز شد اما ناگهان هواپیما کمی روی باند رقصید، به هر دو طرف لغزید تا سرانجام از باند خارج شد. خوشحالم که زمین خارج باند هموار بود و گودالی یا چیزی نداشت که مردم در آن صدمه ببینند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
آنستت گفت در حالیکه که بوئینگ ۷۳۷ از باند منحرف می‌شد، فرود "کمی سخت" بوده اما "اصلا هیچ وحشتی در کابین و میان مسافران وجود نداشت" و به محض توقف هواپیما، خلبان اعلام کرد که "یک اتفاق ناگوار" رخ داده است. مدت کوتاهی پس از آن آتش‌نشانی برای بررسی مصدومان وارد هواپیما شد. سپس مسافران توانستند از هواپیما پیاده شده، سوار تعدادی اتوبوس شوند که با آنها به ترمینال رفتند. مسافران می‌توانستند چمدان‌های خود را با خود به داخل هواپیما ببرند، اما هنوز بسیاری از مسافران چمدان‌های تحویل داده به بخش بار خود را دریافت نکرده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
آنستت که مرتبا برای کار به غرب سفر می‌کند گفت که این تجربه او را از پرواز مجدد با خطوط هوایی فلر باز نمی‌دارد اما به شوخی افزود که برخی از چیزها وجود دارد که یک شرکت هواپیمایی ارزان قیمت می‌تواند آنها را بهبود بخشد. فلر یکی از ارزان‌ترین خطوط هواپیمایی کاناداست. آنستت می‌افزاید: "من به تازگی یک پیام متنی از فلر دریافت کردم که از من می‌پرسید تجربه امروز من از پرواز چگونه بود و به نوعی به آن خندیدم. احتمالا می‌خواهم پاسخ بدهم و بگویم که تجربه خوب بود، اما اگر هواپیما دفعه بعد به جای پیاده کردن من درست در وسط چمن اطراف باند مرا در وسط ترمینال پیاده کند، ممکن است برایم خوب‌تر باشد".

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در حال حاضر مشخص نیست که چه چیزی باعث خروج هواپیما از باند شده است. هیئت ایمنی حمل و نقل کانادا گفته است که تیمی از بازرسان را برای "جمع‌آوری اطلاعات و ارزیابی وقوع حادثه" اعزام می‌کند. در همین حال، فرودگاه اعلام کرده است که از زمان وقوع حادثه تا پایان روز جمعه به روی ترافیک تجاری بسته بوده است و کارش را مجددا از شنبه آغاز کرده است.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, November 26, 2022 - 19:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به