در مجموع، در طی این درگیری‌ها حداقل ۱۵ زخمی، ۱۹ دستگیری، ۴ دزدی، ۲ ضرب و شتم و ۷ تهدید صورت گرفته است
پلیس تورنتو می‌گوید که ۱۹ نفر پس از یک شب خشونت‌آمیز در ساحل "وودباین" و "اشبریج بی" که شامل تیراندازی، چاقوکشی، دو سرقت به زور اسلحه و گزارش و شکایات متعدد مردمی، دستگیر شدند. پلیس می‌گوید این درگیری همزمان با جشن آتش‌بازی‌های شب جشن تولد ملکه انگلیس بوده است.
به گفته پلیس، سن افراد دستگیر شده بین ۱۴ تا ۲۶ سال می‌باشد که اکثرا نوجوان هستند.
Shabani-realestate-toronto-canada
 
چاقوکشی و تیراندازی ۱۴ تا ۲۶ ساله‌ها در جشن تولد ملکه انگلیس در سواحل تورنتو، ۱۹ دستگیری و ۷ پلیس مجروح بجا گذاشت
پلیس ابتدا گزارش‌هایی مبنی بر تیراندازی به فردی در حوالی ساعت ۱۰ شب دریافت کرد. وقتی مأموران به پارک رسیدند مردی را دیدند که با گلوله زخمی شده بود. قربانی پس از آن با جراحات شدید به بیمارستان منتقل شد. یکی دیگر از قربانیان (قربانی دوم) کمی بعد از نیمه شب با شلیک گلوله وارد بیمارستان شد. افسران تأیید کردند که این مرد قبلا در ساحل وودبین مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. پلیس حوالی ساعت ۱۱ شب دوباره بعلت گزارش حمله با چاقو به منطقه فراخوانده شد. وقتی ماموران به محل رسیدند، مردی را پیدا کردند که با چاقو زخمی شده بود و او با جراحات جزئی به بیمارستان منتقل شد.
charlie's meat nofills fresh halal toronto GTA
پلیس تورنتو مدعی است که برخی افراد در طول شب عمدا به مردم از جمله تعداد زیادی از افسران پلیس حمله کرده‌اند. "جف باسینگتویت" افسر پلیس تورنتو می‌گوید که بنا به گزارشات مردمی مبنی بر آتش‌بازی برخی به سوی مردم پلیس به محل مراجعه کرده و با آتش‌بازان درگیر شده است. او می‌افزاید این افراد دستگاه آتش‌بازی را رو به پلیس گرفته و شلیک کردند. جف می‌گوید در نتیجه درگیری میان آنها هفت افسر پلیس مجروح شده‌اند: یکی از افسران هنگام رد کردن یک گلوله شلیک شده به سمتش پایش شکسته، دو مامور پس از پرتاب مواد آتش‌بازی و انفجار در نزدیکی آنها دچار سوختگی بدنی و جراحت در گوش شدند، یک افسر دیگر نیز مورد اصابت مستقیم مواد آتش‌بازی قرار گرفت و از ناحیه صورت به ویژه گوش و چشم آسیب دیده است. همه افسران از بیمارستان مرخص شده‌اند.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
جف چنین گزارش داد: "علی‌رغم وجود تعداد زیادی از حمله‌کنندگان و حجم زیاد آتش آنها، نیروی پلیس موفق شد بسیاری از آنها را دستگیر کرده و بقیه جمعیت در نهایت متفرق شدند. دوشنبه شب، پلیس تورنتو جزئیاتی را درباره اتهامات وارده در ارتباط با این حوادث منتشر کرد و گفت که پلیس ۲ نوجوان ۱۷ ساله را به اتهام سرقت، ۲ نفر ۱۵ و ۲۰ ساله به اتهام تعرض به افسر پلیس، و ۱۵ نفر بین ۱۴ تا ۲۶ ساله را به اتهام مزاحمت عمومی دستگیر، متهم و دادگاهی کرده است. برخی از افراد امروز سه‌شنبه در دادگاه حاضر شده‌اند، در حالی که برخی دیگر قرار است در ماه‌های آینده حضور یابند.
insurance بیمه
در همین حال، "جان توری"، شهردار تورنتو، این اقدامات در سواحل تورنتو را محکوم کرده و آن‌ها را "اقداماتی جنایتکارانه و بی‌پروایانه" خواند و در بخشی از بیانیه آنلاینش نوشت: "این رفتار کاملا غیرقابل قبول است و من از پلیس حمایت می‌کنم تا تمام توان خود را برای محافظت از مردم و حفظ امنیت عمومی انجام دهد". شهردار گفت که با رئیس پلیس در تماس است و در مورد اقداماتی که باید برای به حداقل رساندن آتش‌بازی در سواحل شهر، به ویژه با بهانه‌های زمان‌های خاص، برای ایمن نگه داشتن آنها انجام شود، بحث کرده است.
در مجموع، در طی این درگیری‌ها حداقل ۱۵ زخمی، ۱۹ دستگیری، ۴ دزدی، ۲ ضرب و شتم و ۷ تهدید صورت گرفته است. پلیس هنوز اسامی این افراد را منتشر نکرده، اگرچه اسامی افراد زیر ۱۹ سال طبق قانون محافظت از نوجوانان هرگز منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, May 24, 2022 - 08:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به