وقتی مرد به دستشویی رفت، زن تمام وسایل او را برداشت و ناپدید شد
مردی و عروسش برای مراسم عروسی خود در رم بلیط هواپیما رزرو کردند، اما طبق گزارش‌ها، عروس با چمدان و ۵,۰۰۰ پوند (۶,۰۰۰ دلار) درست قبل از آن پرواز، از فرودگاه هیترو لندن گریخت.
پلیس متروپولیتن در بیانیه‌ای گفت که افسران این فرودگاه با گزارشی مبنی بر سرقت یک چمدان و پول از یک مرد تازه داماد در فرودگاه هیترو مواجه شدند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
عروس فراری لحظاتی قبل از پرواز با داماد به رم، با چمدان او و ۶,۰۰۰ دلار از فرودگاه لندن فرار کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس گفت: "پنجشنبه ۱۱ اوت، ماموران به بازرسی در فرودگاه هیترو فراخوانده شدند تا گزارشی مبنی بر سرقت مقداری پول نقد و وسایل شخصی از یک مرد انجام شود. افسران حاضر شدند و با این مرد صحبت کردند". این سخنگو افزود که در حال حاضر کسی دستگیر نشده و نمایندگان فرودگاه هیترو بلافاصله به درخواست مصاحبه با رسانه‌ها پاسخ ندادند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این حادثه بین یک زوج تازه نامزد شده حدودا ۴۰ ساله در ترمینال ۵ فرودگاه هیترو رخ داده که در آن این زن و شوهر برای ازدواج به سوی رم پرواز می‌کردند، اما وقتی مرد به دستشویی رفت، زن تمام وسایل او را برداشت و ناپدید شد. یکی از افرادی که شاهد این حادثه بوده می‌گوید: "داماد شکسته شد، بسیار بد. ظاهرا آنها اخیرا همدیگر را ملاقات کرده بودند و داماد به شدت به عروس دلباخته بود".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بنا به اظهارات اطرافیان، داماد یک روز قبل از عروس خواستگاری کرده و عروس هم پذیرفته بود و آنها قصد داشتند با پرواز به رم در آنجا ازدواج کنند؛ اما به محض اینکه داماد به توالت رفت، عروس مانند یک دونده با تمام وسایلشان ناپدید شد. شاهد عینی گفت که کارکنان تلاش کردند زن را پیدا کنند اما نتوانستند و افزود: "حتی مشخص نبود که او از فرودگاه خارج شده یا به جای دیگری پرواز کرده، در نهایت داماد با پلیس تماس گرفت".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, August 16, 2022 - 21:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به