گویا اخیرا قاچاق مواد مخدر از کانادا به استرالیا بطور هفتگی رواج یافته است
پلیس استرالیا می‌گوید حدود ۱۴۰ میلیون دلار مواد مخدر را از داخل یک خودروی لوکس عتیقه که از کانادا به وارد گمرک استرالیا شده بود، کشف و ضبط کرده است.
این دومین قاچاق محموله بزرگ مواد از کانادا به استرالیا طی یک هفته گذشته به شمار می‌رود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
دستگیری کانادایی‌هایی که ۱۴۰ میلیون دلار کوکائین متیل آمفتامین را در یک خودروی عتیقه بنتلی به استرالیا قاچاق کردند
بر اساس خبری که امروز توسط نیروی پلیس "نیوساوت ولز" استرالیا منتشر شد، ماموران مرزی در بندری در سیدنی این خودرو را بررسی کردند و در نهایت مقادیر زیادی مواد مخدر غیرقانونی را که پشت چراغ‌های جلوی آن پنهان شده بود، کشف کردند. پلیس می‌گوید بنتلی اس۲ مدل ۱۹۶۰ اوایل این ماه از طریق دریا در یک کانتینر حمل و نقل از کانادا وارد این کشور شده بود. این پرونده به افسران پلیس ایالتی در نیوساوت ولز که خودروی قدیمی را بررسی و جستجو کردند، ارجاع شد و در مجموع ۳۰ کیلوگرم کوکائین و ۱۶۱ کیلوگرم "متیل آمفتامین" که به "کریستال مت" و "یخ" نیز معروف است، کشف شد.
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

پلیس نیو ساوت‌ولز می‌گوید ارزش این مواد مخدر در خیابان ۱۵۵ میلیون دلار استرالیا یا نزدیک به ۱۴۰ میلیون دلار کانادا است. پلیس استرالیا می‌گوید که این توقیف بخشی از تحقیقاتی با اسم رمز "صدای زنگ نیروی ضربت" بوده که با کمک پلیس سلطنتی کانادا انجام شده است. پلیس استرالیا در امتداد این تحقیقات، روز پنجشنبه خانه‌ای را در حومه سیدنی بازرسی کرد. تصاویری که توسط نیروی پلیس نیوساوت ولز منتشر شده یک بنتلی که قطعات آن باز و بلامصرف شده را همراه با افسران، تجهیزات پلیس و مظنونان دستگیر شده نشان می‌دهد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
در رابطه با این پرونده چهار نفر در استرالیا متهم و دستگیر شدند. همه مظنونان بیست و چند ساله هستند، از جمله سه نفر ۲۰ و ۲۳ و ۲۵ ساله هستند که درخواست وثیقه آنها رد شد. مظنون سوم ۲۵ ساله در "بالینا" در منطقه رودخانه‌های شمالی، در حین یک ایست پلیس دستگیر شده که از خودروی وی ۲.۲ کیلوگرم یخ و بیش از ۱.۱ میلیون دلار پول نقد کشف شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
پلیس سلطنتی کانادا در خصوص این مساله، همانند قاچاق اوائل هفته، اظهار نظری نکرده است. اوایل این هفته پلیس استرالیا از کشف بزرگ‌ترین محموله فنتانیل خود خبر داد که در یک ماشین تراش صنعتی جاسازی شده و از طریق دریا و از کانادا حمل شده بود. بندر مبدا این قاچاق و نیز قاچاق قبلی در کاناددا هنوز اعلان نشده و پلیس استرالیا همچنان از اعلان اسامی این افراد خودداری می‌کند. پلیس می‌افزاید که تحقیقاتش همچنان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, August 27, 2022 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به