کاملاً واضح است که دیدن و داشتن موش در خانه تجربه خوشایندی نیست
کاملاً واضح است که دیدن و داشتن موش در خانه تجربه خوشایندی نیست.
در واقع، مشکل موش، حتی اگر بی‌گناه بنظر برسند بدتر از آن چیزی است که فکر کنید، آنها به راحتی می‌توانند به خانه شما آسیب بزنند و حتی شرایط خطرناکی ایجاد کنند. اگرچه دفع آنها نیز راحت نیست، اما یک راه حل ساده و طبیعی برای راحت شدن از شر آنها وجود دارد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
علمی؛ چگونه به روش طبیعی و برای همیشه از شر موش راحت شویم
داشتن یک خانه بدون موش لزوما به معنای خرید تله موش و گذاشتن پنیر در تله نیست. اما می‌توانید با گذاشتن "نعناع فلفلی" در گوشه‌هایی از خانه که موش‌ها در آنجاها تردد می‌کنند، به‌راحتی از شر آنها خلاص شد و البته یادتان باشد که در اکثر موارد موش‌ها از سوراخی از بیرون خانه به درون می‌آیند و بهتر است ترتیبی دهید که این نعناع فلفلی آنها را از سوراخ خارج کند اما راه ورودشان بسته باشد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اگرچه روش‌های طبیعی همیشه برای از بین بردن آفات (مانند استفاده از خیار برای از بین بردن سوسک‌ها، همراه با بسیاری از روش‌های دیگر که سوسک‌ها را نمی‌کُشند) جواب نمی‌دهند، اما نعناع فلفلی یک روش طبیعی موفقی را ارائه می‌کند که در دفع موش‌ها موثر است. این به ماهیت موش‌ها برمی‌گردد که آنها به جای بینایی، بیشتر به حس بویایی خود متکی هستند. موش‌ها بینایی فوق‌العاده ضعیفی دارند اما حس بویایی بسیار قوی دارند و به همین دلیل است که به راحتی می‌توانند یک تکه پنیر بدبو را پیدا کرده و یک لقمه چپش کنند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بدیهی است که نعناع رایحه‌ای قوی دارد، بویی که موش‌ها آن را دوست ندارند. به گفته "ویکتور پیست"، نعناع حاوی ترکیبات منتول بسیار قوی است که حفره بینی آنها را تحریک می‌کند. بوی نعناع مطمئنا آنها را دور نگه می‌دارد و این بهترین ماده طبیعی دفع کننده موش است. اکنون می‌توانید از دو راه از بوی نعناع در خانه خود استفاده کنید. اول اینکه در داخل و اطراف خانه نعناع بکارید تا در وهله اول آنها را از ورود یا پرسه زدن در اطراف خانه خود باز دارید، و صد البته اینکه می‌توانید نعناع را بچینید و تازه تازه میل کنید!
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
اگر خانه‌ای پر از گیاهان نعناع را دوست ندارید، ممکن است بعنوان راه دوم سراغ روغن نعناع بروید. اسانس روغن نعناع را در مناطق مختلف خانه خود که موش‌ها می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند اسپری کنید. اگر می‌خواهید موش‌ها را بگیرید، روغن نعناع را در مکان‌هایی که تله موش ندارند اسپری کنید تا آنها راهی بجز رفتن به سوی تله موش نداشته باشند. اگر حیوانات خانگی یا بچه‌های کوچک دارید، مراقب استفاده از اسانس باشید. بسیاری از اسانس‌ها می‌توانند برای آنها سمی باشند. بطری اسانس را همیشه دور از دسترس آنها نگه دارید و تمام تلاش خود را بکنید تا دسترسی آنها را به مناطقی که روغن اسپری کرده اید محدود کنید.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


اما اگر استفاده از نعناع را دوست نداشتید یا موثر نبود، این نکات را برای خلاص شدن از شر موش‌ها امتحان کنید: تله موش بگذارید، از همان مدل‌های قدیمی! از مرگ موش استفاده نکنید؛ ورودی‌های آنها به خانه را حتما مهروموم کنید؛ هرگز غذا را در دسترس رها نکنید؛ و سرانجام اینکه یک گربه بگیرید!

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, October 11, 2023 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به