به گفته محققان ژاپن، سرعت ایجاد حس بهبود در بیمارانی كه این داروی جدید را مصرف كرده‌اند نسبت به بیمارانی كه داروی دیگری مصرف كرده ‌بودند بالاتر بوده‌است

براساس گزارش ساینس الرت،‌ شركت داروسازی شیونوگی ادعا دارد داروی "بالوزاویر ماربوكسیل" (baloxavir marboxil) كه هنوز وارد بازار نشده‌است، سرعت عمل بالاتری از تمامی داروهای آنفلوآنزا در جهان دارد و تنها یک دوز از این دارو می‌تواند در عرض یک روز ویروس را نابود كند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Bahai-University-vote-research-Canada-تحقیق-علمی-دانشگاهی-بهائیان
در فاز سوم درمان بالینی این دارو كه سال گذشته انجام شد،‌ میانگین زمانی كه دارو ویروس را از بین می‌برد 24 ساعت اعلام شد درحالی كه این مدت زمان در یكی از رایج‌ترین داروهای آنفلوآنزا در جهان 72 ساعت است. مدت زمان از بین رفتن نشانه‌های بیماری در افرادی كه دارونما مصرف كرده‌بودند نیز 96 ساعت است.
به گفته محققان ژاپن، سرعت ایجاد حس بهبود در بیمارانی كه این داروی جدید را مصرف كرده‌اند نسبت به بیمارانی كه داروی دیگری مصرف كرده ‌بودند بالاتر بوده‌است و همچنین توانایی واگیردار بودن ویروس نیز پس از مصرف داروی جدید از بین می‌رود.
داروی جدید از كشفیاتی كه در حین ساخت داروی ضد ایدز انجام گرفته بهره برده‌است و نوعی متفاوت از آنزیم‌ها را هدف گرفته و مانع‌ از حساس شدن سلول‌ها نسبت به عفونت‌های ویروسی می‌شود. فایده دیگر این دارو تک دوز بودن آن است، در مقایسه با داروی oseltamivir كه برای پنج روز دو دوز از آن باید به بدن بیمار برسد، این یعنی بیمار تنها كافی است یكبار یک عدد قرص را مصرف كند تا بیماری‌اش درمان شود و نیازی به گذراندن دوره درمان كه ممكن است در اثر استفاده نادرست دارو به مقاومت ویروسی منجر شود، نخواهد داشت.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین دکتر روانشناس مرضیه آهنکوب ونکوور کانادا

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
دولت ژاپن در ماه فوریه مجوز آزمایش بالینی این داروی جدید را كه برای نابودی هر دونوع A و B ویروس آنفلوآنزا ساخته شده‌است، صادر كرد و این به آن معنی است كه دارو به زودی به مرحله تولید انبوه و فروش خواهد رسید. فروش این دارو تا ماه می در ژاپن آغاز شده و توزیع جهانی آن به زودی آغاز خواهد شد.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 21, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به