این بانک حاضر شده طبق یک توافق خارج از دادگاه، به مشتریانی که حسابشان به میزان کافی پول برای پرداخت نداشته (ان‌اس‌اف) و به همین علت چندبار جریمه شده‌اند، غرامت دهد
اگر مشتری بانک "تی‌دی" هستید، ممکن است به دلیل شکایت دسته‌جمعی اخیر، حق دریافت بخشی از جریمه ۱۵.۹ میلیون دلاری باشید که این بانک قرار است بعنوان غرامت پرداخت کند.
در ماه دسامبر سال گذشته، شرکت حقوقی "کسکی مینکی" اعلام کرد که در پی شکایت دسته‌جمعی علیه بانک تی‌دی، توانسته با این بانک به یک توافق در خارج دادگاه برسد که طبق آن این بانک حاضر شده، به مشتریانی که حسابشان به میزان کافی پول برای پرداخت نداشته (موسوم به "ان‌اس‌اف") و به همین علت چندبار جریمه شده‌اند، غرامت دهد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
آیا از ۱۵.۹ میلیون دلاری که بانک تی‌دی پرداخت می‌کند، چیزی به شما می‌رسد؟
دادخواست مشتریان که توسط شرکت کسکی مینکی ارائه شده، ادعا می‌کرد که از مشتریان هزینه‌های متعدد ان‌اس‌اف دریافت می‌کردند، بدون اینکه اطلاع‌رسانی مناسبی درباره آن داشته باشند. بانک تی‌دی این موضوع را رد کرده اما پس از صحبت با یک میانجی در ماه اوت، موافقت کرد که این شکایت را در خارج از دادگاه با پرداخت غرامت، فیصله دهد. مبلغ غرامت پیشنهادی ۱۵.۹ میلیون دلاری است که هنوز تایید نشده، اما جلسه تایید آن در ۱۲ فوریه امسال برگزار خواهد شد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"آدام تانل" یکی از شرکای کسکی مینکی، گفت که خوشحال است شاکیان مجبور نیستند روندهای زیاد دادگاه را طی کنند و در یک بیانیه مطبوعاتی افزود: "ما معتقدیم که این یک نتیجه عالی‌ست. ما از نتیجه راضی هستیم". کارمزد ان‌اس‌اف زمانی اعمال می‌شود که چک برگشتی داشته باشید یا مشتری پرداختی را به بانک انجام دهد که به دلیل کمبود وجوه رد شده باشد. بانک تی‌دی از مشتریان خود در این حالت و با توجه به ماده "قرارداد استاندارد بانکداری مصرف‌کننده" ۴۸ دلار هزینه دریافت کرده، اما در برخی موقعیت‌ها، مشتریان خود را دو بار برای همان ان‌اف‌اس شارژ کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
این دعوی حقوقی استدلال می‌کرد که امکان نداشته که مشتریان بتوانند درباره تکرار هزینه‌های ان‌اف‌اس چیزی بدانند و جلوی آن را بگیرند. به همین علت، یک شکایت دسته‌جمعی برای اولین‌بار در سال ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و در ۷ دسامبر توسط دادگاه عالی انتاریو تایید گشت. این شکایت از طرف افرادی در کاناداست که از ۲ فوریه ۲۰۱۹ دارای حساب سپرده شخصی در بانک تی‌دی هستند یا بوده‌اند و در آن زمان این بانک از حسابشان کارمزد ان‌اف‌اس برداشت کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
در صورت تایید، بانک تی‌دی وجوه غرامت را مستقیما به حساب‌های بانکی کسانیکه تحت تاثیر قرار گرفته‌اند واریز می‌کند، به این معنی که اگر واجد شرایط دریافت این غرامت هستید، لازم نیست کاری انجام دهید و بانک بطور اتوماتیک به حساب شما مبلغی را پرداخت می‌کند. اگرچه پس از تایید این توافق در فوریه، بانک مبالغ را مستقیما به حساب افراد می‌ریزد، اما بانک می‌گوید برخی از مشتریانش شاید بخواهند که این پول را دریافت نکنند و به همین دلیل از دریافت این مبالغ انصراف دهند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

با همین استدلال شرکت کسکی مینکی می‌گوید فرم‌های انصراف را در وب‌سایت خودش قرار داده است. بعلاوه اینکه این شرکت می‌گوید اگر کسی نسبت به این توافق اعتراض دارد، می‌تواند فرم‌های اعتراض را نیز روی وب‌سایت این شرکت پُر کند. موعد مقرر برای ارسال هر دو فرم، حداکثر تا ۲۶ ژانویه است. فرم‌های اعتراضات در جلسه تصویب این توافق در فوریه بررسی خواهند شد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, January 21, 2024 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به