برنامه‌هایی در تورنتو، تهران، ادمونتون و فرانکفورت تدارک دیده شده است
انجمن خانواده‌های جانباختگان پرواز پی‌اس ۷۵۲ مراسم ویژه‌ای را برای سالگرد مسافرین بی‌گناه این پرواز در روزهای هفتم و هشتم ژانویه (برابر با نوزدهم و بیستم دی ماه) برگزار می‌کند. این مراسم یادبود به صورت مجازی از کانال یوتیوب انجمن و برخی شبکه‌های اجتماعی پخش خواهد شد. ساعت آغاز برنامه ۹:۴۲ شب به وقت تورنتو (۶:۱۲ صبح به وقت تهران) خواهد بود، که ساعت آن پرواز شوم بود.

اعلان کامل مراسم‌های سالگرد جانباختگان پرواز اوکراینی:
 

Han Dong Toronto Canada MP
IELTS Course Canada کلاس آیلتس مهاجرت کانادا
تورنتو:
  1. مسیر-راهپیمایی-سالگرد-جانباختگان-پرواز-اوکراینی-تورنتوهفتم ژانویه، ۹:۴۲ شب تورنتو (نوزدهم دی، ۶:۱۲ صبح تهران) - مراسم با ویژه برنامه‌ای شش دقیقه‌ای آغاز خواهد شد و سپس مجموعه‌ای از دلنوشته‌های تصویری خانواده‌ها در یادبود جانباختگان پخش خواهد شد.
  2. هشتم ژانویه، ۱:۰۰ بامداد تورنتو (نوزدهم دی، ۹:۳۰ صبح تهران) - زندگینامه‌‌هایی که تا امروز از جانباختگان آماده شده است در طول شب به زبان فارسی یا انگلیسی خوانده می‌شود.
  3. هشتم ژانویه، ۱۱:۰۰ صبح تورنتو (نوزدهم دی، ۷:۳۰ عصر تهران) - فیلمی به یاد ۲۹ کودک و نوجوان پرواز به نمایش در خواهد آمد، و سپس مجموعه ویدیوهای یادبود جانباختگان مجددا پخش خواهد شد.
  4. هشتم ژانویه، ۲:۰۰ بعدازظهر تورنتو (نوزدهم دی، ۱۰:۳۰ شب تهران) - راهپیمایی در شهر تورنتو به یاد جانباختگان اجرا خواهد شد.
برنامه‌ی راهپیمایی در شهر تورنتو با توجه به مقررات سختگیرانه‌ی موجود و شرایط نفسگیر بیماری کووید ۱۹ با رعایت فاصله‌ی اجتماعی برگزار خواهد شد. ۱۷۶ نفر از اعضای خانواده‌ها از دانشگاه تورنتو تا محل شهرداری تورنتو راهپیمایی خواهند کرد و در تلاشیم برنامه‌ی ساعت ۴:۰۰ بعدازظهر به طور مستقیم برای شرکت‌کنندگان پخش شود. شرکت در این راهپیمایی برای عموم با رعایت قوانین بیماری کووید آزاد است اما انجمن خانواده‌ها خواهشمند است از آوردن بلندگو، پرچم، پلاکارد یا عکسی به جز عکس جانباختگان خودداری کنید. این روز، روزی سخت و تلخ برای خانواده‌هاست و خانواده‌ها علاقمندند در آرامش و با نظم و ترتیب عزیزان خود را به یاد بیاورند.
 
تهران
  • هشتم ژانویه، ۴:۰۰ عصر (بیستم دی، ۰۰:۳۰ بامداد تهران) - برنامه‌ی اصلی شامل پیام‌های مقامات سیاسی کانادا، اجرای موسیقی، سخنرانی شخصیت‌های دانشگاهی و پیام نماینده‌های انجمن به فارسی و انگلیسی.
 
Condo Toronto Sale Investment Yonge Buy Real Estate Realtor Builder
رادیو اینترنتی صدای ولیعصر - تورنتو
فرانکفورت آلمان
Frankfurt am Main
An der Hauptwache
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
insurance بیمه
Freitag den 08.01.21 - Um 17:00 Uhr
ادمونتون کانادا
 
Edmonton, Canada:
5:30-6:30 MST
Alberta Legislature Ground
تورنتو کانادا 
علاوه بر مراسم ذکر شده فوق در تورنتو، برنامه دیگری نیز بین ساعات ۱۲ تا ۲ در بنیاد پریا با پیام‌ها و حضور سیاسیون کانادایی انجام می‌گیرد. حضور آنلاین با زوم آزاد برای عموم (روی لینک روبرو کلیک کنید؛ در صورت نیاز کُد عبور: 574909 می‌باشد): https://zoom.us/j/91502652970?pwd=ZXo5UWt1dVg2Q0x6UVNyckZ6Wkx5UT09
344 John St.
Markham, ON L3T 5W6
Date: Thursday, January 7, 2021 - 14:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به