شرکت سازنده برای مدت کوتاهی واحدهای خود را تنها با 5 درصد قیمت به فروش می‌رساند
با سلام و آرزوی اوقاتی خوش برای شما، در این هفته برنامه‌های انتخاباتی هر دو نامزد لیبرال و محافظه‌کار اعلام شد. هر دو رقیب در مورد مورگیج و خرید خانه پیشنهاداتی دادند که می‌تواند شرایط مورگیج گرفتن را برای شما آسانتر کند.
برای مثال نامزد حزب محافظه‌کار اعلام کرده که قوانین مورگیج را آسانتر خواهد کرد و "استرس تست" را کاملاً برخواهد چید. این مسئله در ظرف مدت کوتاهی باعث می‌شود که تعداد زیادی از افرادی که الان با این تست مورگیج، قادر به خرید نیستند، وضعیت بهتری بر‌ای خرید پیدا کنند. این مسئله باعث افزایش خریداران و بالا رفتن قیمت‌ها خواهد شد.
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
نکته دوم آنکه در هفته قبل در مورد دو پروژه عالی با شما صحبت کردم.
 پروژه اول در تقاطع خیابان‌های "سنت‌کلر" غربی و "دافرین" قرار گرفته و با قیمت باورنکردنی 700 دلار برای هر فوت، بهترین قیمت را در ‌آن محدوده دارد‌. استقبال از این پروژه تا به حال خیلی خوب بوده و شرکت سازنده در حال حاضر اقدام به فروش آپارتمان و تاون‌هاوس کرده است. تاون‌هاوس دو خوابه 110 متری تنها حدود 780 هزار دلار و آپارتمان دو خوابه 70 متری تنها 600 هزار دلار قیمت‌گذاری شده‌اند.
پروژه دوم مربوط به آپارتمان‌هایی در مرکز شهر Vaughan و در خیابان "های‌وی‌7" و Jane است که بلندترین ساختمان تورنتوی بزرگ و حومه با 60 طبقه خواهد بود. این ساختمان که کمتر از 2 دقیقه با متروی جدید شهر Vaughan فاصله دارد، در نزدیکی دانشگاه جدید Niagara واقع است و واحدهای یک‌خوابه با پارکینگ فقط 480 هزار دلار و و احدهای دوخوابه فقط 625 هزار دلار قیمت‌گذاری شده‌اند.
اما پروژه‌ای که این هفته راجع به آن با شما صحبت می‌کنم، در قلب Midtown و در تقاطع خیابان‌های یانگ و اگلینتون ساخته خواهد شد. این پروژه سه سال بعد یعنی در تابستان سال 2022 به شما تحویل داده خواهد شد. خیابان Broadway در شمال خیابان اگلینتون شرقی واقع شده و یکی از بهترین و کم سر و صدا‌ترین خیابان‌های این محدوده به حساب می‌رود.
برای کسانی که هم‌اکنون اقدام به خرید کنند، خبر خوبی دارم. شرکت سازنده برای مدت کوتاهی واحدهای خود را تنها با 5 درصد قیمت به فروش می‌رساند. برای مثال برای پیش‌خرید واحد دو خوابه 90 متری، شما تنها به 48 هزار دلار نیاز دارید. از این مبلغ، شما معادل 24 هزار دلار آن را در ظرف یک ماه، و معادل 24 هزار دلار را 4 ماه بعد به سازنده می‌پردازید.
بقیه پول در سپتامبر 2022 از خریداران گرفته می‌شود. در نتیجه شما با حداقل پول پیش می‌توانید واحد بزرگ و بسیار زیبایی را در بهترین نقطه یانگ و اگلینتون و در خیابان Broadway خریداری کنید.
پروموشن خرید با 5 درصد فقط تا پایان سپتامبر ادامه دارد و بعد از آن شرکت سازنده واحدهایش را با پول Deposit معمولی (یعنی 20 درصد) به فروش خواهد رساند.
دو پروژه هفته قبل و پروژه "یانگ و اگلینتون" در خیابان Broadway به نظر من سه مورد از داغ‌ترین و بهترین ساختمان‌هایی هستند که برای فروش به بازار عرضه شده‌اند.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از پروژه‌ها و استفاده از شرایط استثنایی با تماس حاصل فرمائید.
"هفته شما خوش"
Date: Wednesday, September 18, 2019 - 20:00

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignClassico Roma Luxtury

Share this with: ارسال این مطلب به