خدمات پاک‌سازی شهرداری می‌تواند این کار را برای سالمندان و افراد دارای معلولیتی که در مکان شما زندگی می‌کنند انجام دهد
تورنتو که به تازگی با کوهی از برف روبرو شده اکنون می‌گوید نه فقط شهروندان و صاحب‌خانه‌ها بلکه صاحبان بیزینس‌ها هم اگر برف خانه خود را پاک نکنند جریمه می‌شوند. پلیس نیز دوباره تکرار کرده که صاحبان خودرو اگر برف‌های روی اتومبیل‌های خود را پاک نکنند جریمه می‌شوند.
از سوی دیگر موج سرمای شدید دوباره وارد انتاریو و کبک خواهد شد بطوریکه تورنتو در طی سه روز مختلف و مونترال و کبک در پنج روز با سرمای کُشنده روبرو خواهند بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
هشدار شهرداری و پلیس: برف خانه و ماشین خود را پاک نکنید جریمه سنگین می‌شوید؛ سرمای ۳۳- درجه در ۳ روز از ۱۰ روز آینده
اگرچه شهرداری تورنتو دارای خودروهای بزرگ و خدمات برف‌روبی است که به طور فعال در طول طوفان‌های برفی در زمستان کار می‌کنند و قرار است این ناوگان برف‌روب پیاده‌روها و خیابان‌ها و بزرگراه‌ها را تمیز کنند؛ اما شهرداری می‌گوید وظیفه پاک کردن پیاده‌روهایی که توسط شهرداری تمیز نشده‌اند به عهده صاحب‌خانه‌های جلوی آنهاست تا اطمینان حاصل کنند هیچ برف و یخی جلوی تردد افراد را نمی‌گیرد. علاوه بر این شهرداری با اشاره به آیین‌نامه و قانون شهری پاک کردن برف و یخ می‌گوید: "هر مالک یا ساکن هر ساختمانی باید ظرف ۱۲ ساعت پس از پایان هرگونه بارش برف، باران یا تگرگی، برف و یخ را از هر پیاده‌روی جلوی خود پاکسازی کند و نیز برف و یخ را از جلوی ورودی پارکینگ، ورودی به خانه، ورودی به کنار یا پشت ساختمان نیز پاک نماید". طبق این قانون و آئین‌نامه، راهروها، فضاهای پارکینگ، پله‌ها، رمپ‌ها و فرودها نیز باید ظرف ۲۴ ساعت پس از پایان بارش برف پاکسازی شده باشند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اگر هر یک از صاحبان خانه یا ملک در تورنتو تصمیم به تمیز کردن برف و یخ نکنند و یا از دستورات پیروی ننمایند، شهرداری می‌تواند جریمه ۱۰۵ دلاری پارو نکردن به اضافه ۳۰ دلار هزینه اضافی دیگر را صادر کند که مجموعاً این رقم به ۱۳۵ دلار بعد از هر بارش برف می‌رسد. البته شهرداری می‌گوید اگر خود شهرداری پیاده‌روی شما را پاکسازی کرده باشد، قانون تمیز بودن پیاده‌رو جلوی منازل و بیزینس‌ها، حتی اگر کاملا تمیز نشده باشند، اعمال نمی‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
شهرداری می‌گوید شما یا یکی از عزیزانتان نمی‌توانید برف‌های خود را پارو کنید، خدمات پاک‌سازی شهرداری می‌تواند این کار را برای سالمندان و افراد دارای معلولیتی که در مکان شما زندگی می‌کنند انجام دهد و برای این کار باید روی وب‌سایت شهرداری، ثبت‌نام کنید و کسانیکه سال قبل ثبت نام کرده باشد به طور خودکار دوباره ثبت‌نام می‌شوند. شهرداری اشاره‌ای به هزینه احتمالی این کار نکرده است. این در حالی‌ست که برف‌روب‌های خود شهرداری در برف پریروز به موقع عمل نکردند و شهر حدود یک روز کامل فلج شد. برف‌روب‌ها که دو هفته پیش در شورای شهر تورنتو جلسه داشتند، در روز برف سنگین گفتند که سرعت ریزش برف بسیار زیاد و زمان آغاز آن زودتر از پیش‌بینی‌ها بوده و هم آنها و هم شهرداری غافلگیر شدند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
پلیس: برف روی ماشین خود را پاک نکنید جریمه سنگین می‌شوید
پلیس انتاریو نیز دیروز پیش از آغاز نوبت جدید بارش برف و پس از برف سنگین پریروز یادآوری کرد که صاحبان خودروها موظفند برف‌های روی اتومبیل خود را پاک کنند. مهمترین تاکید پلیس به کسانی‌ست که حتی برف را از روی شیشه جلو خودرو و یاچراغ‌های خود نیز پاک نمی‌کنند. پلیس انتاریو می‌گوید اگر روی شیشه جلوی خودروی شما برف باشد، طبق قانون ترافیک بزرگراه‌ها جریمه ۱۱۰ دلاری منتظر شماست.
پلیس در ادامه می‌گوید برف روی برف‌پاکن‌ها و سقف هم باید پاک شوند زیرا در حین حرکت، برای راننده خود خودرو و خودروهای اطراف مشکل‌آفرین خواهند بود و لطفاً به یاد داشته باشید که با خودروی جلوی خود فاصله زیادتری بگیرید.
 
تورنتو، مونترال و کبک: سرمای ۳۳- درجه حداقل در ۳ روز از ۱۰ روز آینده
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

و اما نقشه‌های هواشناسی می‌گویند تورنتو در سحر جمعه، دوشنبه و چهارشنبه آینده با دمای ۲۶- درجه‌ای که با باد به ۳۳- درجه می‌رسد روبرو خواهد بود. اما مونترال در سحر روز شنبه با دمای بدون باد ۳۳- درجه روبروست و از روز دوشنبه تا پنجشنبه دما بین ۲۰- درجه تا ۲۶- درجه نوسان خواهد کرد. کبک نیز با دمای ۳۳- درجه‌ای در سحر جمعه و شنبه روبروست و سپس از سه‌شنبه تا جمعه دما بین ۲۲- درجه تا ۳۱- مواجه است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 19, 2022 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به