علاوه بر رکورشکنی‌های پیاپی تاخیر و لغو پروازها اضافه کنید صف‌های کیلومتری و بارهایی که با ۱۸ روز تاخیر می‌رسند یا بجای یونان سر از هلند در می‌آورند
از جمعه گذشته تا سه‌شنبه فرودگاه‌ها و خطوط هوایی کانادا بسیار پُر هرج و مرج بود، به نحوی که آن‌ها بدترین آمار تاخیر را در سراسر جهان ثبت کردند. این همه ماجرا نیست، به این مجموعه اضافه کنید پروازهایی که با دو سر مسافر لغو می‌شوند و صدها نفر را دربدر می‌کنند و بارهایی که با ۱۸ روز تاخیر می‌رسند یا بجای یونان سر از هلند در می‌آورند!
طبق آمار "کلیه" پروازها "بطور حتمی" با این وضعیت بد مواجه نیستند بطوریکه برخی از پروازها و مسافران می‌گویند بسیار زودتر از موعد برای پرواز خود به فرودگاه مراجعه کرده‌اند و با مشکل خاصی روبرو نشده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
مسافران عزیز توجه فرمایند: در ۳ روز از ۵ روز گذشته خطوط هوایی و فرودگاه‌های کانادا بدترین‌های جهان شدند
بر اساس داده‌های سرویس ردیابی "فلایت اویر"، ایر کانادا با تاخیر در دو سوم پروازهایش (معادل ۶۵% از کل و ۷۱۷ پرواز) در روزهای شنبه و یکشنبه، رتبه اول جهانی را در تاخیر به خود اختصاص داد. بر اساس اخبار جهانی، این آمار ۱۴% بدتر از سه شرکت دیگری است که رتبه دوم را به خود اختصاص داده‌اند. و اما بجز این دو روز، روز سه‌شنبه نیز مجددا این آمار درخشان تکرار شد. هواپیمایی "جاز" که یک شرکت پرواز داخلی با مرکزیت مونترال است مقام اول بدترین جهان، خطوط هوایی "روژ" که متعلق به شرکت "ایرکانادا"ست و شرکت هواپیمایی منطقه‌ای "المپیک" با تاخیر در بیش از نیمی از پروازهای برنامه‌ریزی شده خود در آخر هفته، در رتبه دوم از نظر تاخیر قرار گرفتند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
نه خیر تمام نشد، در روز شنبه، خطوط هوایی کانادایی "وست‌جت" و "اسوپ" رتبه‌های بدترین سوم و چهارم را نیز کسب کردند زیرا ۵۵% از پروازهای آنها نیز دیرتر از آنچه که باید، انجام شد. روز سه‌شنبه نیز هواپیمایی جاز بدترین در جهان شد، ایر کانادا و روژ نیز به ترتیب جایگاه‌های بدترین دوم و سومین خطوط هوایی را کسب کردند. فقط هواپیمایی "ویرجین" استرالیا بود که توانست کمی به این شرکت‌ها نزدیک شود و بیش از ۵۰% از پروازهایش را با تاخیر ببیند و چهارم شود. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که صنعت هوانوردی در کانادا همچنان با تاخیرهای طولانی و بی‌نظمی در فرودگاه‌ها دست و پنجه نرم می‌کند و برخی از خطوط هوایی را وادار به اتخاذ اقدامات شدید در تلاش برای کاهش حجم مسافران کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
هفته گذشته، ایر کانادا اعلام کرد که هزاران پرواز تابستانی را بعلت اختلالات اخیر و "کمبود منابع و خدمات به مشتریان" لغو می‌نماید. بله این مشکلات فقط به خطوط هوایی نیز محدود نمی‌شود. فرودگاه‌های کانادا نیز با مشکل مواجه هستند بطوریکه فرودگاه "پیرسون" تورنتو از نظر تاخیر در پروازهای خروجی، در رتبه‌ی دوم بدترین‌های جهان در آخر هفته قرار گرفت و در روز شنبه نیز بیش از نیمی از پروازهای خروجی فرودگاه با تاخیر انجام گشت. فرودگاه بین‌المللی "پی‌یر الیوت ترودو" نیز با تاخیر یا لغو ۴۳% از پروازهایش در همین زمان در جایگاه چهارم بدترین‌ها قرار گرفته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
در چندین هفته گذشته، مسافران فرودگاه‌های اصلی کانادا صحنه‌های پر هرج و مرج، همراه با تنگناها و تجمع جمعیت در میزهای پذیرش ورود و پُست‌های بازرسی امنیتی و تاخیر در خروجی‌های سوار شدن و گم شدن و انباشته شدن چمدان‌ها روبرو شده‌اند. صف‌های کیلومتری در فرودگاه‌ها و نیز برای دریافت پاسپورت در مقابل دفاتر داخل شهری ثبت‌نام و دریافت پاسپورت؛ حضور زودتر از موعد ۸ ساعته پیش از پرواز در فرودگاه و سرانجام جا ماندن؛ انبوه چمدان‌های دیر و بد رسیده که صاحبانشان از آنها قطع امید کرده‌اند؛ چمدان‌هایی که بجای رفتن به یک کشور، سر از کشور دیگری در آورده‌اند، تحویل برخی چمدان‌ها به منازل پس از ۱۸ روز؛ لغو پروازهایی که هرگز جایگزین نمی‌شوند همگی از تجربیات تلخ بیشتر مسافرت‌های امروزی‌ست.
 
خطوط هوایی، فرودگاه‌ها و دولت چه می‌گویند؟
خطوط هوایی و فرودگاه‌های کانادا به چالش‌های بی‌سابقه‌ای که صنعت هوانوردی در سراسر جهان با آن مواجه است، اشاره می‌کنند و می‌گویند مقصر نیستند. افزایش تقاضا برای سفرهای پس از قرنطینه، عوارض استخدام و حفظ کارکنان، و اقدامات بهداشت عمومی مرتبط با کووید ۱۹ از جمله چالش‌های جاری است. دولت فدرال برای اعمال تغییراتی که به گفته آنها سفر در کانادا را آسان‌تر می‌کند، سرانجام خیلی دیر وارد عمل شد و در ۴ جولای "عمر الغبرا" وزیر حمل و نقل گفت که افسران غربالگری بیشتری استخدام شده‌اند، برخی محدودیت‌های سفر متوقف شده و وضعیت ورودی‌ها بهبود یافته است. با این حال، او اذعان کرد که مقامات "هنوز کار زیادی برای انجام دادن دارند".
آژانس حمل و نقل کانادا اخیرا تغییراتی را در مقررات حفاظت از مسافران هوایی اعلام کرده که برای مسافرانی که با تاخیر طولانی یا لغو پرواز مواجه می‌شوند بتوانند وجوه پرداختی خود را راحت‌تر بازپس بگیرند اما این قوانین جدید از ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ اجرایی خواهند شد و تا آن زمان، از کسانی که امیدوارند تابستان امسال سفر کنند خواسته می‌شود که از قبل برای لغو، تاخیر و دیگر حوادث احتمالی برنامه‌ریزی کنند و ایمیل‌ها و اعلان‌های تغییرات پروازی را مرتبا چک نمایند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

مسافران عزیز، سفر خوشی را برایتان آرزو می‌کنیم و موفق باشید!

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, July 7, 2022 - 01:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به