English


پلیس انتاریو چهار نفر در یک خودرو را بعلت عدم رعایت دستور خانه‌نشینی جریمه کرد

دیروز پلیس منطقه "چاتهام کنت" واقع در جنوب انتاریو، چهار نفر را به دلیل اینکه با هم در یک ماشین نشسته بودند در حالی که ساکن یک خانه نبودند، جریمه کرد. پلیس می‌گوید این جریمه برای عدم رعایت قانون بسته بودن انتاریو صادر شده، در حالیکه استان انتاریو می‌گوید پلیس حق ایست دادن اتفاقی و پرسیدن از خودروها را ندارد.
همین دیروز، پلیس تورنتو نیز حتی بیانیه‌ای صادر کرد مبنی بر اینکه دیگر ماشین‌ها را متوقف نخواهد کرد تا قوانین بسته بودن انتاریو را بررسی کند.
 


دوربین‌های گرانقیمت جریمه کننده پلیس با ۵۳ هزار جریمه، تورنتویی‌ها را نقره داغ و شهرداری را متمول کردند

دوربین‌های کنترل سرعت و جریمه‌کننده تورنتو در کمتر از ۵ ماه موفق شده‌اند بیش از ۵۳,۰۰۰ برگ جریمه برای رانندگان صادر و مقدار زیادی از هزینه هزاران دلاری خود را جبران کنند.
این دوربین‌ها برای اولین‌بار در تاریخ ۶ ژوئیه سال ۲۰۲۰ وارد فاز اجرای آزمایشی شدند و همه این ۵۰ دوربین در مکان‌های خود تا ۳۱ اکتبر باقی ماندند. قبلا تعدادی از این دوربین‌های گرانقیمت که هر کدام ۵۰,۰۰۰ دلار خریداری شده‌اند، به سرقت رفته بودند. در طول ماه نوامبر، شهرداری این دوربین‌ها را به صورت مرحله‌ای به نقاط جدیدی برده تا بتواند رانندگان بیشتری را گیر بیاندازد.
 


با شیوه‌های جدید قاچاق تریاک از ایران به کانادا آشنا شوید: از قاب عکس و بلبرینگ تا تخمه ژاپنی و نوار پرده + فیلم

فیلم-کشف-تریاک-ارسالی-از-ایران-به-کانادا-در-بسته-‌های-بلبرینگ-صنعتی-و-نوار-پرده-با-شیوه-های- قاچاق-تریاک-از-ایران-به-کانادا-آشنا-شوید
ایران استار: یک محموله تریاک بسته بندی شده به مقصد کانادا در فرودگاه امام خمینی تهران کشف شد. این برای چندمین بار است محموله‌های این چنینی به مقصد کانادا در تهران کشف می‌شود.
در سال ۲۰۱۱ نیز پلیس کانادا طی گزارشی از قاچاق تریاک از ایران به کانادا، جاسازی شده در خیارشور رونمایی کرده بود.
 
فیلم کشف تریاک ارسالی از ایران به کانادا در بسته‌های بلبرینگ صنعتی و نوار پرده
Sub-Category: General
Happened at: Iran
Tuesday, January 5, 2021 - 21:15


مونولیت اول تورنتو غیب شد، مونولیت دوم چند صد متر آن طرف‌تر پیدا شد

اخبار-تورنتو-مونولیت-اول-تورنتو-غیب-شد-مونولیت-دوم-چند-صد-متر-آن-طرف-تر-پیدا-شد
پس از آنکه در صبح روز جمعه قسمتی از نوشته‌های روی مونولیت تورنتویی توسط مردم پاک شد؛ باقی نوشته‌های روی آن نیز سرانجام در صبح روز شنبه توسط مردم پاک شد اما پس از تمیز شدن، غیبش زد. تا ساعت‌ها پس از غیب شدن این مونولیت اول که تقریبا بصورت ثابت عده‌ای حدود ۲۰ نفر در حال عکس انداختن و فیلمبرداری از آن بودند، گزارش و یا اظهار نظری درباره چگونگی غیب شدن آن وجود نداشت تا اینکه سخنگوی شورای شهر تورنتو طی بیانیه‌ای آنرا به شهرداری تورنتو نسبت داد و گفت: "این مونولیت بعلت نداشتن مجوزهای لازمه، برداشته شده است".
Sub-Category: General
Happened at: Canada - GTA
Saturday, January 2, 2021 - 21:30


تغییر سرود ملی استرالیا به نفع بومیان و شاید مهاجران

تغییر-سرود-ملی-استرالیا-به-نفع-بومیان-و-شاید-مهاجران-درسی-که-استرالیا-به-کانادا-و-سایر-کشورها- آموخت
ایران استار: دولت استرالیا جهت هماهنگی و وحدت بیشتر در جامعه چند فرهنگی این کشور، یک تغییر کوچک به نفع بومیان و شاید مهاجران در سرود ملی خودش داده است. این نوع تغییرات مثبت برای کشورهایی مانند کانادا نیز می‌تواند اتفاق بیفتد.
دولت استرالیا یک کلمه را در سرود ملی خود تغییر داده تا آنچه که نخست وزیر این کشور"روح وحدت" با جمعیت بومی این کشور خوانده است را منعکس کند.
 
تغییر سرود ملی استرالیا به نفع بومیان و شاید مهاجران
Sub-Category: General
Happened at: Australia
Friday, January 1, 2021 - 19:45


مونولیت اسرارآمیز سر از تورنتو درآورد

اخبار-تورنتو-مونولیت-اسرارآمیز-سر-از-تورنتو-درآورد
همانطور که این مونولیت‌ها به طرز مرموزی ابتدا در یوتا و سپس در اقصی نقاط جهان از جمله در کالیفرنیا، رومانی، و حتی در کانادا در مانیتوبا، آلبرتا و بریتیش کلمبیا سر درآوردند، اکنون یک سازه یک پارچه در افق ساحلی شهر تورنتو پیدایش شده است. پیشتر در اوایل این ماه و در نزدیک یک سد محلی در وینیپگ، یک مونولیت یکپارچه مشابه پیدا شده بود که طولی نکشید که ناگهان غیبش زد. چند روز بعد عکس‌هایی از یک سازه یکپارچه بزرگ در "لتبریج" آلبرتا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد.
Sub-Category: General
Happened at: Canada - GTA
Thursday, December 31, 2020 - 22:15


شش اتفاق شاد برای کانادایی‌ها در سال ماتم‌زده ۲۰۲۰

شش-اتفاق-شاد-برای-کانادایی-‌ها-در-سال-ماتم-زده-2020
ایران استار: بسیاری از کانادایی‌ها علی رغم همه سختی‌هایی که در سال ۲۰۲۰ داشتند اما بر این باورند در همین سال هم لحظاتی وجود داشته که به آنها افتخار می‌کنند.
 
شش اتفاق شاد برای کانادایی‌ها در سال ماتم‌زده ۲۰۲۰
سال ۲۰۲۰ از جهات مختلف و به ویژه گسترش کرونا سالی پرچالش عجیب بود اما حتی در این سال پرچالش هم نقاط عطفی ارزشمند و قابل تجلیلی برای کانادایی‌ها وجود داشته که آن را با رسانه‌ها در میان گذاشته‌اند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
  1. جشن شهروندی کانادا
Sub-Category: General
Happened at: Canada
Monday, December 28, 2020 - 20:45


پلیس تورنتو بدنبال سارقان بیزینس‌ها در روز تعطیل کریسمس

اخبار-کانادا-پلیس-تورنتو-بدنبال-سارقان-بیزینس-ها-در-روز-تعطیل-کریسمس
پس از بالا رفتن غیر عادی تعداد سرقت‌ها از چندین بیزینس تورنتویی در روز تعطیل کریسمس، اکنون پلیس می‌گوید در این زمینه به تحقیق می‌پردازد.
برای بیزینس‌ها امسال چالش‌های بسیاری را به همراه داشت، کرونا، بسته شدن‌های متوالی اقتصادی، افزایش اجاره بها، کاهش مشتری، عدم توانایی در ارائه خدمات به مشتریان در داخل بیزینس‌ها و حالا سرقت، وضعیت برخی را بغرنج کرده است.
 
پلیس بدنبال سارقان بیزینس‌ها در روز تعطیل کریسمس
Sub-Category: General
Happened at: Canada - GTA
Monday, December 28, 2020 - 20:00


انفجار مهیب در کارخانه فولاد همیلتون کانادا

اخبار-تورنتو-انفجار-مهیب-در-کارخانه-فولاد-همیلتون-کانادا
طبق گفته پلیس شهر همیلتون در غرب تورنتو، انفجار مهیب امروز جمعه کارخانه فولاد این شهر هیچ کشته یا مجروحی بجا نگذاشته است.
صنایع فولاد همیلتون یکی از صنایع مهم انتاریوست که تامین کننده نیازهای صنایع خودرو در این استان و نیز صادر کننده بسیاری از محصولات فولادی به آمریکاست و از این نظر از اهمیت زیادی برخوردار است.
 
انفجار مهیب در کارخانه فولاد همیلتون کانادا
Sub-Category: General
Happened at: Canada - GTA
Friday, December 25, 2020 - 20:45


سازه یکپارچه مرموز پنجم در مانیتوبا کانادا کشف و ناپدید شد

اخبار-کانادا-سازه-یکپارچه-مرموز-پنجم-در-مانیتوبا-کانادا-کشف-و-ناپدید-شد
سازه‌های نقره‌ای معروف به مونولیت به طرز مرموزی در سراسر جهان از یوتا، تا رومانی، کالیفرنیا، انگلستان و اکنون در مانیتوبا ظاهر شده‌اند. آخرین سازه یافت شده که کمی بیش از سه متر طول دارد روی کوهی از سنگ‌ها در پایین سد "پیناوا" کانادا پیدا شد.
Sub-Category: General
Happened at: Canada
Wednesday, December 9, 2020 - 03:30

Pages

Share this with: ارسال این مطلب به