English
 

شهرداری تورنتو می‌خواهد اجبار به داشتن پارکینگ برای املاک را حذف کند

خبر-تورنتو-شهرداری-تورنتو-اجبار-داشتن-پارکینگ-املاک-را-حذف-می-کند
شورای شهر تورنتو با استناد به نگرانی‌ها در مورد تغییر آب و هوا و نیز تغییر عادات ساکنان این بزرگ‌ترین شهر کانادا بزودی تصمیم می‌گیرد که آیا لازم است تعداد پارکینگ‌ها، درصدی از میزان ساخت باشد یا، یک حداقل تعداد، کافی خواهد بود. کمیته برنامه‌ریزی و مسکن شورای شهر تورنتو روز پنجشنبه در مورد الزامات پارکینگ بحث کرد و قرار شد دنباله این بحث در ماه دسامبر پیگیری شود.
Sub-Category: Home
Happened at: Canada - GTA
Thursday, November 25, 2021 - 17:00


انتاریو اختیارات وضعیت اضطراری کرونا را تا مارس سال بعد تمدید کرد و ۵۱۲ ابتلای جدید کوید را ثبت نمود

خبر-تورنتو-انتاریو-اختیارات-وضعیت-اضطراری-کرونا-مارس-تمدید-۵۱۲-ابتلای-جدید-کوید
انتاریو قدرت خود را برای حفظ تمام دستورات اضطراری تحت قانون بازگشایی انتاریو، در طول زمستان امسال پا بر جا نگاه داشت. پس از تصویب طرحی از سوی وکیل کل استان، "سیلویا جونز" گفت که سه‌شنبه عصر "کوئینز پارک" (دولت انتاریو) با این دستورات اکنون می‌تواند قدرت خود را برای تمدید وضعیت اضطراری کرونا تا اواخر مارس ادامه دهد.
از سوی دیگر این استان امروز چهارشنبه ۵۱۲ مورد جدید ابتلای روزانه به کرونا را گزارش کرد که بدین شکل منحنی موج پنجم کرونا در استان به برآورد میانگین پیش‌بینی‌ها نزدیکتر شد.
 
Sub-Category: Coronavirus
Happened at: Canada - GTA
Wednesday, November 24, 2021 - 20:15


اعلان وضعیت ویژه هوا برای اطراف تورنتو در امروز و فردا که حدود ۵ تا ۱۰ سانتیمتر برف یا باران برفی دارند

خبر-تورنتو-اعلان-وضعیت-ویژه-هوا-تورنتو-امروز-فردا-۵-تا-۱۰-سانتیمتر-برف-یا-باران-برفی
بله، این تعطیلات آخر هفته در اطراف تورنتو و در جنوب انتاریو سرد خواهد بود و با توجه به "پدیده دریاچه‌ها" که به معنای وجود هوای مرطوب در زمین‌های اطراف آب‌های وسیع است، شاهد بارش برف هم خواهیم بود. بدین ترتیب امسال تقریبا پائیزی کوتاه خواهیم داشت.
بعلت بالا بودن دما در خود شهر تورنتو احتمالا این شهر شاهد برف نخواهد بود اما منطقه ایرانی‌نشین ریچموندهیل در شمال بزرگشهر تورنتو می‌تواند صحنه حدود ۲ سانت برف باشد، در حالیکه در منطقه "گادریچ" در غرب ۱۰ سانت برف داریم همین هوا باعث حدود ۲۰ تا ۲۵ سانت برف در جنوب مرزهای انتاریو و کبک کانادا در آمریکا خواهد شد.
 
Sub-Category: General
Happened at: Canada - GTA
Sunday, November 14, 2021 - 07:00


ده نقطه پائیزی اطراف تورنتو که با اتوبوس و پیاده می‌توانید بروید

گردشگری-تورنتو-ده-نقطه-پائیزی-اطراف-تورنتو-که-با-اتوبوس-و-پیاده-می-توانید-بروید
رنگ‌های پاییزی در داخل و اطراف تورنتو در همه جا ظاهر می‌شوند اما بسیاری از آنها در خارج شهر قرار دارند و دسترسی به آنها سخت است. ما می‌خواهیم اکنون نقاط دیدنی در اطراف انتاریو که مناظر خیره‌کننده‌ای را در پیش از زمستان دارند به شما معرفی کنیم.
خوشبختانه، برای رسیدن به این نقاط که در فاصله حدود یک ساعتی تورنتو هستند نیاز به داشتن خودرو شخصی ندارید و می‌توانید برخی از رنگ‌های پاییزی اطراف شهر را با اتوبوس، و البته اگر می‌خواهید پیاده شوید و کمی پیاده‌روی کنید، هم نظاره کنید.
 
Sub-Category: General
Happened at: Canada - GTA
Saturday, November 13, 2021 - 08:30


پزشک اتاوایی تهدید به مرگ شد و از ترودو کمک خواست؛ رشد ۴۶% کرونا بازگشایی انتاریو را لغو کرد

خبر-کانادا-پزشک-اتاوایی-تهدید-به-مرگ-شد-از-ترودو-کمک-خواست-رشد-۴۶-کرونا-بازگشایی-انتاریو-لغو
یک پزشک خانواده در اتاوا که در اوایل سال جاری کلینیک‌های واکسیناسیون کووید-۱۹ را سازماندهی کرده بود، نامه تهدید به مرگ دریافت کرده و امروز از جاستین ترودو نخست وزیر کانادا خواست تا برای محافظت از جان او و دیگر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی که با خطرات مشابهی روبرو هستند، اقدامی کند.
در عین حال انتاریو که اخیرا با رشد ۴۶ درصدی موارد ابتلا به کرونا از جمله در میان واکسن‌زده‌ها (۴۹%) روبروست، برنامه‌های بازگشایی بیشتر استان که قرار بود از هفته آینده به اجرا بگذارد را لغو کرد.
 
Sub-Category: Coronavirus
Happened at: Canada - GTA
Thursday, November 11, 2021 - 19:30


درگیری هیئت مدیره و اتحادیه معلمان انتاریو: نه برنامه کمک درسی اجرا می‌کنیم و نه با والدین صحبت می‌کنیم؛ وزیر آموزش و پرورش: بس کنید دیگر

خبر-تورنتو-درگیری-هیئت-مدیره-اتحادیه-معلمان-انتاریو-کمک-درسی-والدین-لچه-بس-کنید
"استفن لچه" وزیر آموزش و پرورش امروز خطاب به اتحادیه معلمان مدارس کاتولیک از کوره در رفت و درباره مصوبه‌هایی که آنها از طرف خودشان تصویب می‌کنند و به اجرا می‌گذارند گفت: "دیگر بس است".
اتحادیه معلمان مدارس کاتولیک اخیرا قانونی را بدون مشورت با وزارت آموزش و پرورش تصویب کرده و به اجرا گذاشته که در آن کلیه برنامه‌های کمک درسی را لغو کرده و از اجرای آنها سر باز می‌زند و بعلاوه اینکه حاضر نیست با والدین دانش‌آموزان هم مصاحبه کند. این در واقع نتیجه طناب‌کشی میان اتحادیه معلمان با هیئت مدیره مدارس که شامل والدین دانش‌آموزان است می‌شود.
 
Sub-Category: Kids and Youth
Happened at: Canada - GTA
Tuesday, November 9, 2021 - 20:15


انتاریو: از ۸ صبح امروز آسترازنکایی‌ها و سالمندان دوز سوم بزنند؛ رکورد ۵۶۳ کرونایی جدید با ۴۴% دو واکسنی

انتاریو-۸-صبح-امروز-آسترازنکا-سالمندان-دوز-سوم-رکورد-۵۶۳-کرونایی-۴۴-درصد-دو-دوز
از امروز ساعت ۸ صبح چندین گروه از انتاریویی‌های پُرخطر واجد شرایط رزرو واکسن‌های کمکی تقویتی دوز سوم کوید-۱۹ خواهند بود. انتاریو در حال برنامه‌ریزی برای ارائه دوز کمکی سوم به همه است بطوریکه بتواند از اوایل سال ۲۰۲۲ اینکار را بصورت کاملا گسترده دوباره شروع کند.
این در حالی‌ست که آمار کرونا مجددا بالا رفت و پس از بیش از یک ماه، از مرز ۵۰۰ مورد در روز گذشت.
 
انتاریو: از ۸ صبح امروز آسترازنکایی‌ها و سالمندان دوز سوم بزنند؛ رکورد ۵۶۳ کرونایی جدید با ۴۴% دو واکسنی
Sub-Category: Coronavirus
Happened at: Canada - GTA
Saturday, November 6, 2021 - 07:15


انتاریو به دنبال پذیرش دو برابری مهاجران ماهر با برنامه جذب استانی برای رفع کمبود نیروی کار است

خبر-کانادا-انتاریو-جذب-دو-برابری-مهاجران-ماهر-برنامه-جذب-استانی-نیروی-کار
طبق آمار، تعداد مشاغل خالی در انتاریو از ۲۳۴,۰۰۰ در اکتبر سال گذشته به تقریبا ۳۱۶,۰۰۰ موقعیت شغل خالی در ماه گذشته افزایش یافته است. این در حالی‌ست که همه صنایع با بحران نیروی کار مواجه هستند: ۳۸,۰۰۰ شغل در بخش بهداشت و درمان، ۲۹,۰۰۰ شغل در خدمات غذایی، ۲۴,۰۰۰ شغل در تولید و ۲۱,۰۰۰ شغل در بخش ساختمانی در سه ماهه دوم امسال خالی مانده‌اند.
مهاجرت یکی از محرک‌های اقتصادی کلیدی رشد انتاریو است که می‌تواند به صورت استراتژیک برای پُر کردن شکاف‌های حیاتی در عرضه نیروی کار و در نهایت ایجاد مشاغل بیشتر در کانادا شود.
 
Sub-Category: Immigration
Happened at: Canada - GTA
Friday, November 5, 2021 - 08:00


انتاریو نیز کمک‌های کرونای خود را قطع و در موارد اعلانی جدید خرج می‌کند

خبر-تورنتو-انتاریو-نیز-کمک-های-کرونای-خود-را-قطع-و-در-موارد-اعلانی-جدید-خرج-می-کند
بیانیه اقتصادی پاییز استان که امروز پنجشنبه منتشر شده نشان از پیش‌بینی کسری بودجه ۲۱.۵ بیلیون دلاری، که کمتر از کسری اعلانی ۳۳.۱ بیلیون دلاری‌ست، دارد. طبق این بیانیه در عین اینکه کمک‌های کرونای استان بتدریج قطع می‌شود، به بودجه بهداشتی و کار افزوده می‌گردد.
بودجه سنگین حمایتی کرونا در انتاریو اکنون در حال جابجا و هزینه شدن در پروژه‌های بهداشتی، جاده‌ها و پل‌ها و اقدامات زیربنایی دیگر است که نشان از آغاز خروج از شیوع کرونا دارد.
 
انتاریو نیز کمک‌های کرونای خود را قطع و در موارد اعلانی جدید خرج می‌کند
Sub-Category: Political
Happened at: Canada - GTA
Thursday, November 4, 2021 - 19:30

Pages

Share this with: ارسال این مطلب به