داگ فورد، نخست وزیر انتاریو امروز شنبه، پس از بالا رفتن مجدد آمار ابتلاهای جدید به کرونا محدودیت‌هایی را که قبلا در سه منطقه تورنتو، پیل و اتاوا اعلان کرده بود به سرتاسر انتاریو گسترش داد.
بدین ترتیب اکنون حداکثر ۱۰ نفر در زیر سقف (قبلا ۵۰ نفر) و ۲۵ نفر در فضای باز (قبلا ۱۰۰ نفر) مجازند که دور هم جمع شوند. در ضمن برگزارکنندگان مجالسی که این قانون در آنها رعایت نشده با حداقل ۱۰ هزار دلار جریمه روبرو می‌شوند و شرکت‌کنندگان آن مجالس نیز ۷۵۰ دلار جریمه خواهند شد. محدودیت‌های جدید شامل مشاغل نمی‌شود و فقط در اجتماعات خصوصی و بدون نظارت قابل اجراست.
Sarafi Arz Taheri Exchange Toronto Canada
Han Dong Toronto Canada MP
 
قانون جدید کرونا در سراسر انتاریو: فقط ۱۰ زیر سقف و ۲۵ نفر در فضای باز
نخست وزیر داگ فورد طی یک کنفرانس مطبوعاتی آخر هفته نادر خود اعلام کرد که پس از ثبت ۴۰۷ مورد ابتلای جدید کرونا در این استان، قوانین سفت و سختی را که دیروز برای سه منطقه اعلان کرده بود، اکنون به کل استان گسترش می‌دهد. وی گفت این تصمیم را پس از توصیه تیم بهداشت عمومی استان و افسر ارشد پزشکی دکتر "دیوید ویلیامز" گرفته است. مسئولان ارشد بهداشتی معتقدند که بیشترین میزان گسترش کرونا بعلت اجتماعات مردمی خصوصی (مانند عروسی و عزا و...) بوده و نیز میزان گسترش میان جوانان بالاتر از سایر گروه‌هاست و این قانون خواهد توانست محدودیت‌هایی را برای این اجتماعات و نتیجتا برای گسترش کرونا به ارمغان آورد.
روی عکس کلیک کنید تا شماره بگیرد
insurance بیمه Nobel Auto
گزارش روز شنبه دومین روز متوالی در ثبت ابتلای بالای ۴۰۰ نفر در روز در این استان است. در طی همین زمان تعداد بی‌سابقه ۳۹،۰۰۰ آزمایش کرونا نیز انجام شده است.
محدودیت‌های جدید جمع آوری برای اولین بار در تورنتو ، اتاوا و منطقه پیل در اوایل این هفته اعلام شد، مناطقی که فورد قبلاً آنها را "مناطق داغ گسترش ویروس کرونا" نامیده بود. این اولین باری است که استان از زمان بازگشایی مجدد، محدودیت‌های جدیدی اعمال کرده است. روز جمعه ، فورد گفته بود كه این قوانین در صورت لزوم پس از هماهنگی با مسئولین بهداشت و شهرداران، به سایر مناطق استان نیز گسترش خواهد یافت.
Date: Saturday, September 19, 2020 - 22:00

درباره نویسنده

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به