آیا کرونا برگشته است؟
طبق گفته سیستم بهداشتی که بیمارستان "اتوبیکوک" در غرب تورنتو را اداره می‌کند، شیوع جدید کرونا در واحد قلب و عروق این بیمارستان، خارج از کنترل اعلان شد.
سیستم بهداشت "ویلیام اوسلر" اعلام کرد که بهداشت عمومی تورنتو شیوع بیماری را در ۷ واحد قلب و عروق شرقی در بیمارستان عمومی اتوبیکوک در روز دوشنبه ثبت و اعلام کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
اعلان وضعیت "شیوع کرونا" در بخش قلب بیمارستان اتوبیکوک در غرب تورنتو
این واحدها به روی پذیرش‌های جدید، بجز آنهایی که از راه دور مورد بررسی هستند، بسته شدند و بیماران بستری کنونی نیز با استفاده از فناوری‌های نظارتی پیشرفته تحت نظر قرار می‌گیرند. این بیمارستان نگفت که در حال حاضر چند بیمار مبتلا به کووید-۱۹ هستند، اما گفت که بخش پیشگیری و کنترل عفونت و بهداشت عمومی تورنتو زمانی شیوع بیماری را اعلام می‌کنند که دو یا چند نفری که تست بیماری حاد تنفسی آنها مثبت شده برای مدتی بیمار بمانند و تعداد بیماران نیز افزایش یابد.
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

سیستم بهداشت و درمان اعلام کرد که آموزش برای کارکنان در مورد استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و بهداشت مناسب دست را افزایش داده است و از بازدیدکنندگان می‌خواهد که فاصله فیزیکی را رعایت کنند. به همه کارکنان بیمارستان توصیه شده که علائم را تحت نظر داشته باشند و فوراً به تیم‌های ایمنی و بهداشت حرفه‌ای گزارش دهند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
این بیمارستان افزوده که مراتب و احتیاط‌های لازمه را به دیگر بیمارستان‌های نزدیکش "برمپتون" و "پیل" نیز گزارش داده است. سیستم بهداشتی در این اطلاعیه اعلام کرد: "سلامت و ایمنی بیماران، کارکنان، پزشکان، داوطلبان و جامعه و اولویت اصلی است. ما هوشیار و فعالانه برای پاسخگویی به موارد شیوع بیماری تلاش می‌کنیم".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
این واحد افزوده: "اقدامات احتیاطی را برای محافظت از بیماران و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی که شامل اطلاع‌رسانی به بیماران و انجام اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس؛ آزمایش و پایش کارکنان، پزشکان و بیماران؛ تغییر شیفت‌های چند بخشی به فقط یک بخش؛ نظافت پیشرفته تجهیزات مراقبت از بیمار و واحدهای بیمارستانی فردی؛ را به کار بسته‌ایم".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

برای صدها خبر کرونا در صفحه ویژه کووید ایران استار اینجا را کلیک کنید.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, July 18, 2023 - 20:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به