اگر کانادایی‌ها حداقل شش ماه از آخرین دوز یا عفونت کووید-۱۹ آن‌ها گذشته باشد، باید یک تقویت کننده دیگر واکسن کووید-۱۹ را در پاییز دریافت کنند
کمیته ملی مشاوره ایمن‌سازی کانادا (NACI) امروز سه‌شنبه گفت، اگر کانادایی‌ها حداقل شش ماه از آخرین دوز یا عفونت کووید-۱۹ آن‌ها گذشته باشد، باید یک تقویت کننده دیگر واکسن کووید-۱۹ را در پاییز دریافت کنند.
در بیانیه این کمیته آمده است: "دوزهای تقویت‌کننده در پاییز، فرمول‌هایی خواهند بود که به‌روزرسانی می‌شوند تا انواع اخیر ویروس کرونا که واکسن‌های قدیمی را دور می‌زنند، را متوقف کنند".
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
اداره بهداشت کانادا: پائیز امسال دوز جدید واکسن کرونا را حتما بزنید
در این بیانیه آمده است: "انتظار می‌رود افرادی که با فرمولاسیون جدید واکسن می‌زنند نسبت به واکسن‌های فعلی، پاسخ بهتری بگیرند". این وزارتخانه در ایمیلی به اعلام کرد که هر دو شرکت "فایزر" و "مدرنا" نمونه‌های واکسن جدید خود را به این وزارتخانه تحویل داده‌اند تا هرچه زودتر تصویب گردد و به مردم تزریق شود. این اداره گفت: "بررسی این دو واکسن هنوز کامل نشده است. اطلاعات بیشتر در مورد این واکسن‌ها، از جمله گروه‌های سنی مجاز، در ماه‌های آینده در دسترس خواهد بود".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
کمیته ملی مشاوره اکیدا توصیه می‌کند که هر فرد پنج سال به بالا که هنوز واکسینه نشده باید با یک سری دو دوز از این واکسن‌های "ام‌آر‌ان‌ای" را بزند. همچنین این کمیته یک توصیه اختیاری نیز صادر کرده که در آن می‌گوید کودکان شش ماهه تا پنج‌ساله که هنوز واکسینه نشده‌اند بهتر است در اسرع وقت سری اولیه دو دوزه واکسن‌های ام‌آر‌ان‌ای خود را دریافت کنند و افزوده که واکسن‌های دو ظرفیتی کنونی می‌تواند بر اومیکرون اولیه چیره شود و بعنوان اولین سری واکسیناسیون دو دوزی بسیار مفید هستند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در بیانیه این کمیته آمده است که ایمن‌سازی در پاییز امسال "به ویژه برای کسانی که در معرض خطر ابتلا به عفونت کووید یا بیماری شدید هستند، بسیار مهم است". این گروه‌های آسیب‌پذیر شامل افراد ۶۵ ساله و بالاتر، ساکنان خانه‌های سالمندان (مراقبت طولانی‌مدت) یا سایر مکان‌های زندگی گروهی، افراد مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای، افرادی که باردار هستند، افرادی متعلق به ملل اولیه شامل بومیان و متیس و اینوئیت، و افرادی با نژادهای خاص و مردم می‌شود. در این بیانیه آمده که این واکسیناسیون جزو خدمات اجتماعی ضروری به شمار می‌رود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
واکسن‌های ام‌آر‌ان‌ای کانادا همگی یا از کمپانی فایزر هستند و یا مدرنا. اگرچه واکسن‌های ام‌آر‌ان‌ای ترجیح اول اداره بهداشت کاناداست، اما کمیته ملی مشاوره می‌گوید که واکسن "نوواکسووید" باید به عنوان یک واکسن تقویت‌کننده برای بزرگسالان ۱۸ سال و بالاتر که "مایل یا قادر به دریافت واکسن ام‌آر‌ان‌ای نیستند" ارائه شود. کانادا برای چندین سال آینده قرارداد خرید واکسن از دو شرکت فایزر و مدرنا را قبلا به امضاء رسانده است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


برای صدها خبر کرونا در صفحه ویژه کووید ایران استار اینجا را کلیک کنید.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, July 11, 2023 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به