شهر تورنتو می‌گوید افراد مسن شهر ما معادل جمعیت شهر گوئلف کاناداست
به گفته امروز شهرداری تورنتو، تورنتویی‌ها به دلیل شرایط "پیچیده" نمی‌توانند ثبت‌نام برای واکسن‌ها را شروع کنند! علیرغم برنامه‌ریزی و آغاز پیش ثبت‌نام برای واکسیناسیون در مناطق دیگر انتاریو، افسر پزشکی تورنتو می‌گوید تورنتو با وضعیت "پیچیده‌تر و گسترده‌تر" از دیگر نقاط روبرو است. از طرف دیگر وزیر بهداشت انتاریو می‌گوید که شاید تزریق دوز دوم واکسن‌ها در این استان تا ۴ ماه به تعویق افتد.
این درحالی‌ست که امروز شهر می‌سی‌ساگا که از غرب به تورنتو چسبیده است امروز اعلان کرد که وب‌سایت ثبت نامش آماده بهره‌برداری است.
Han Dong Toronto Canada MP
IELTS Course Canada کلاس آیلتس مهاجرت کانادا
 
تعویق واکسیناسیون در تورنتو بعلت پیچیدگی و آغاز ثبت‌نام در می‌سی‌ساگا
"آیلین دو ویلا"، پزشک بهداشت شهر تورنتو، در کنفرانس مطبوعاتی امروز دوشنبه خود با بیان اینکه تعداد افرادی که ۸۰ سال به بالا دارند بیشتر در تورنتو ساکن هستند گفت: "ما به عنوان بزرگترین شهر کشور، موارد بیشتری برای پوشش دادن داریم. افراد مسن شهر ما معادل جمعیت شهر گوئلف کاناداست". دی ویلا افزود: "این یک اقدام منطقی با توجه به تعداد جمعیت است. تورنتو در حال آماده شدن برای یک روند واکسیناسیون در فضایی بسیار پیچیده‌تر و گسترده‌تر است". طبق گفته‌های شهر تورنتو ، ۹ کلینیک ایمنی‌سازی در شهر قرار دارند که آماده افتتاح هستند یا قبل از ۱ آوریل افتتاح می‌شوند. ویلا گفت که آنها همچنین از تیم‌های سیار ایمن‌سازی و کلینیک‌های صحرایی برای اطمینان از تامین سطح واکسیناسیون استفاده می‌کنند.
Condo Toronto Sale Investment Yonge Buy Real Estate Realtor Builder
رادیو اینترنتی صدای ولیعصر - تورنتو
"جان توری" شهردار شهر نیز گفت: "این شهر انتظار دارد بیش از ۳۵۰ مرکز ایمن‌سازی از جمله ۴۹ کلینیک بیمارستانی، ۴۶ مورد مرکز بهداشتی و ۲۴۹ داروخانه‌ها مشغول واکسیناسیون شوند". به این تعداد ۹ مرکز کنونی، کلینیک‌های سیار و صحرا نیز افزوده می‌شوند. توری گفت: "این بزرگترین تلاش برای واکسیناسیون در تاریخ تورنتو خواهد بود و من بسیار مطمئن هستم که ما آماده مقابله با این چالش هستیم". از ۱ مارس، اولین گروه از دسته دوم مانند پزشکانی که در رابطه مستقیم با بیماران هستند واجد شرایط واکسیناسیون می‌شوند. بعلاوه این شهر قصد دارد این هفته تزریق واکسن را در پناهگاه‌ها و برای بی‌خانمان‌ها آغاز کند.
وب سایت انتاریو برای رزرو قرار ملاقات واکسیناسیون کوید-۱۹ این هفته، یعنی دو هفته قبل از دسترسی به آن، در شش واحد بهداشت عمومی "راه‌اندازی آزمایشی" خود را آغاز می‌کند. بهداشت عمومی تورنتو می‌گوید این شهر از وب‌سایت استان در این رابطه استفاده خواهد کرد. این در حالیست که برخی از واحدهای بهداشت عمومی، مانند منطقه یورک، ثبت نام و پذیرش واکسیناسیون برای افراد بالای ۸۰ سال را آغاز کرده‌اند و می‌سی‌ساگا نیز امروز گفت که آماده ثبت نام است. گفتنی‌ست برخی از استان‌ها هفته‌هاست که در حال استفاده از نرم‌افزارها و وب‌سایت‌های خود برای ثبت نام هستند و دو ویلا نگفت که دلیل پیچیدگی یک ثبت نام دقیقا چه می‌تواند باشد.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
Ontario COVID-19 Vaccine Farsi
دکتر دویلا گفت که تورنتو امروز ۳۱۲ مورد جدید کوید-۱۹ و ۱ مورد مرگ را ثبت کرده و بسته ماندن این شهر حداقل تا دوشنبه ۸ مارس پابرجا خواهد ماند. او افزود که با گرم شدن هوا جداسازی افراد از یکدیگر مهم است بخصوص اینکه نسخه انگلیسی کرونا اکنون در حال تبدیل شدن به نسخه غالب می‌باشد.
از طرف دیگر "کریستین الیوت" وزیر بهداشت دولت انتاریو امروز عصر گفت: "شواهد نشان می‌دهند که فاصله بین دو تزریق دوزهای واکسن‌ها بطور امنی قابل کشیده شدن تا ۴ ماه هستند، شاید این استان بین دو تزریق تا ۴ ماه فاصله بگذارد". او می‌گوید که استان در حال بررسی کلیه جوانب از هر لحاظ است و افزود که در بریتیش کلمبیا هم بین دو تزریق فاصله زمانی زیادی گذاشته شده است.
 
می‌سی‌ساگا: آماده ثبت نام هستیم
مقامات این شهر در غرب تورنتو روز دوشنبه گفتند ساکنان ۸۰ سال به بالا (متولدین ۱۹۴۱ یا قبل از آن) منطقه پیل به مرکزیت می‌سی‌ساگا اکنون مجاز به ثبت نام برای دریافت واکسن کوید-۱۹ هستند. در خبرنامه این شهر آمده است: "با رسیدن بیش از ۵۰,۰۰۰ دوز اولیه واکسن کوید-۱۹ در پیل، می‌توانیم تعداد بیشتری از آنچه پیش‌بینی کرده بودیم را واکسینه کنیم".
در حال حاضر، واجدین شرایط می‌توانند در کلینیک واکسن "ویلیام اوسلر" در بهداشت "برامپتون" که برای رزروها عصر دوشنبه باز می‌شود؛ یا در کلینیک "هلت تریلیوم" می‌سی‌ساگا که در حال حاضر پذیرش پیش ثبت نام است، واکسیناسیون خود را رزرو یا ثبت نام کنند. این وب سایت‌ها تا اواخر ماه جاری فعال خواهند بود.
مقامات گفتند كه در حال حاضر به واکسینه کردن افراد دسته اول همچنان ادامه می‌دهند، از جمله افرادی که در خانه‌های مراقبت طولانی مدت بوده‌اند، سالمندان خانه‌های سالمندان، امدادگران، بهیاران، آتش نشانان و پلیس‌ها در مراکز بهداشتی و کسانی که در مراکز کمک به زندگی و پناهگاه‌ها هستند.
Date: Monday, March 1, 2021 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه
Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به