اگر فکر می‌کنید قربانی کلاهبرداری هویت در ارتباط با هر برنامه کمک مالی کانادا شده‌اید، مراتب را هرچه سریعتر به سرویس پلیس محلی خود گزارش دهید
پرداخت کمک مالی ۲ هزار دلاری به برخی از افراد به تعویق افتاده زیرا اشخاص نامشخصی توانسته‌اند بجای آنها از دولت پول بگیرند! "تامارا کاتر" که یک مدیر موسیقی‌ست و سه ماه پیاپی کمک اضطراری دو هزار دلاری دریافت کرده نمی‌داند که چگونه شخصی توانسته بجای او در برنامه بیمه بیکاری ثبت‌نام کرده و پول بگیرد و بدین ترتیب تامارا اکنون هفت هفته بدون پول مانده است!
یک نفر بجای او بیمه بیکاری بعلت کرونا و بابت اخراج شدن از "والمارت" دریافت می‌کند، در حالیکه تامارا هرگز در والمارت کار نکرده و اداره مالیات به این نتیجه رسیده که تامارا سعی در تقلب داشته تا از دو منبع پول دولتی دریافت نماید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
تعویق برخی پرداخت‌ها بعلت کلاهبرداری در دریافت کمک مالی دولت کانادا
تاکنون او دو ماه از پرداخت ۲ هزار دلاری کمک اضطراری کانادا را از دست داده و مجبور شده برای پرداخت اجاره‌اش از دوستانش پول قرض کند و گفت: "شغلی مانند موسیقی طی دو یا چند هفته پس از بازگشایی راه نمی‌افتد تا پولی به من برساند، من به آن مزایا برای زنده ماندن نیاز دارم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
کاتر تنها نیست. حداقل ۷۰۰ گزارش از کلاهبرداری‌های متنوع اکنون در اداره مالیات کانادا ثبت شده است. بیش از نیمی از این گزارش‌ها از کبک، ۱۷۲ مورد دیگر از انتاریو و ۵۲ گزارش نیز از بریتیش کلمبیا بوده‌اند. این کمک‌های اضطراری قرار بود فقط چهار ماه طول بکشد اما برای دو ماه دیگر تمدید شده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
این کلاهبرداری به این معنی نیست که کاتر و دیگران پول خود را از دست داده‌اند - آژانس درآمد کانادا خاطرنشان کرده است که افراد واجد شرایط کرب بازپرداختهای پرداخت نشده را دریافت می‌کنند - اما این بدان معنی است که پرداخت‌ها تا زمان اتمام تحقیقات و تایید هویت افراد معلق می‌ماند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
راه‌حل سریع وجود ندارد
كاتر گفت حتی نماینده مجلس منطقه‌اش نیز نتوانست به او کمکی کند، حتی تایید هویت و تشخیص کلاهبرداری و آغاز و پیشرفت تحقیقات نیز نمی‌تواند پرداخت را دوباره برقرار کند.
در یک مورد دیگر، یک کلاهبردار حساب کاربری و اطلاعات "نیکول هوپر" را هک کرد و به بانکی در اتاوا تغییر داد، نیکول، مادر پنج کودک در نیوبرانزویک می‌گوید از بهار پرداختش قطع شده و ادامه داد: بسیاری از مردم بدون آن پول نمی‌توانند زنده بمانند، من شخصی بسیار مغرور هستم و نمی‌خواهم از دیگران کمک بگیرم ، اما لازم است که ابتدا به فکر فرزندانم باشم". هوپر می‌گوید خوش‌شانس بوده که تاکنون پس‌انداز و حمایت مادر و همسر سابقش به کمک او آمده‌اند.
اداره مالیات کانادا می‌گوید کلاهبرداری و سرقت هویت در اولویت ما قرار دارد و در بیانیه‌اش گفته: "ما می‌دانیم كه متقاضیان مشتاقانه منتظر پرداخت بعدی خود هستند و چقدر مهم است كه وضعیت {بد} آنها به موقع برطرف شود".

کلاهبرداری‌ها چگونه رخ داده‌اند؟

ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

كاتر و هوپر نمی‌دانند كه چگونه کلاهبرداران اطلاعات شخصی خود را بدست آوردند. مرکز ضد تقلب کانادا می‌گوید که این کار معمولاً از طریق کلاهبرداری فیشینگ یا نقض داده‌ها بدست می‌آید. اگر فکر می‌کنید قربانی کلاهبرداری هویت در ارتباط با هر برنامه کمک مالی کانادا شده‌اید، مراتب را هرچه سریعتر به سرویس پلیس محلی خود گزارش دهید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, August 4, 2020 - 19:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به