داده‌های واقعی و حقیقی فوریه تا ژوئن، زمانی که پرو در حال مبارزه با موج دوم کرونا با نسخه‌های قوی لامبدا و گاما بود، از نزدیک به ۴۰۰,۰۰۰ کارمند بهداشت در خط مقدم گرفته شده است
آخرین مطالعات بدست آمده از پرو که به شدت در حال جنگ با نسخه لامبدا می‌باشد نشان می‌دهد که واکسن چینی سینوفارم مقابل این نسخه تا ۵۰.۴ درصد موثر بوده است. این مطالعه بر اساس دو دوز واکسیناسیون روی کارکنان بهداشتی در پرو که در معرض هر روزه ویروس هستند صورت گرفته است.
داده‌های واقعی و حقیقی فوریه تا ژوئن، زمانی که پرو در حال مبارزه با موج دوم کرونا با نسخه‌های قوی لامبدا و گاما بود، از نزدیک به ۴۰۰,۰۰۰ کارمند بهداشت در خط مقدم گرفته شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
تاثیر ۵۰ درصدی و جلوگیری از مرگ ۹۴ درصدی واکسن سینوفارم مقابل کروناهای قوی لامبدا و گاما
دانشمندان موسسه ملی بهداشت پرو و دو موسسه تحقیقاتی دیگر هفته گذشته چنین گفتند: "دو دوز واکسن سینوفارم ۹۴ درصد از مرگ و میر جلوگیری می‌کند. اثربخشی این واکسن برای جلوگیری از این دو نسخه کرونا بسیار زیاد نیست و زمانی تاثیر خوب آنرا می‌توان در نظر داشت که درصد بالایی از مردم هر دو دوز خود را بزنند. برای کارکنان خط مقدم می‌توان از دوز سوم تقویتی استفاده کرد". برخی از کشورها مانند کامبوج و امارات متحده عربی، بعنوان دوز تقویتی آسترازنکا یا فایزر را تزریق کرده‌اند. داده‌های سازمان بهداشت جهانی نشان می‌دهد که سینوفارم در مرحله سوم آزمایشات بالینی ۷۸.۱ درصد در برابر کرونا اثربخش بوده و وزارت بهداشت پرو ماه گذشته اعلام کرد که این واکسن ۹۸ درصد در برابر مرگ و میر موثر است. در مقایسه، فایزر با اثربخشی ۹۴ درصدی در مرحله سوم آزمایشات بالینی، در اسرائیل و در مقابل دلتا ۳۹ درصد موفق بوده و از ۹۹ درصد مرگ‌ها نیز جلوگیری کرده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"لیلی سولاری" محقق ارشد این تحقیقات و یکی از هفت نویسنده مقاله، به رویترز گفت: "محتمل‌ترین چیزی که درباره این واکسن وجود دارد اینست که شما واقعا به دوز سوم نیاز خواهید داشت. سوال این است که بهترین زمان دوز سوم کی است و با چه نوع واکسنی". او گفت اثربخشی این واکسن اگرچه مقابل لامبدا زیاد نیست ام توسط استانداردهای سازمان بهداشت جهانی قابل قبول است. مطالعات وزارت بهداشت پرو می‌گوید بسیاری از شیوع‌های لامبدا بدون علامت بوده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
لامبدا در پرو
پرو بالاترین سرانه مرگ و میر شیوع کرونا در جهان را دارد زیرا به گفته دانشمندان علاوه بر وجود نسخه گاما، عمدتا با نسخه لامبدا که برای اولین بار در اواخر سال گذشته شناسایی شد، در گیر بوده، در عین حالیکه سیستم بهداشتی این کشور نیز شکننده است. نسخه لامبدا به دلیل شیوع آن در کشورهای آمریکای لاتین و ایالات متحده و غرب کانادا اخیرا سرخط خبرها قرار گرفته هرچند چندین کارشناس بیماری‌های عفونی گفتند ممکن است گسترش این گونه کاهش یابد. بر اساس نتایج مطالعه آزمایشگاهی، لامبدا نسبت به نسخه اصلی ویروس که از ووهان آمده، نسبت به آنتی بادی‌های ایجاد شده توسط واکسن مقاوم‌تر است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


کارکنان بهداشتی پرو به طور انحصاری با واکسن سینوفارم واکسینه شده‌اند زیرا این اولین واکسنی بود که به پرو رسید و گروه‌های بهداشتی پزشکی اولین کسانی بود که واکسینه شدند (همانند فایزر در اسرائیل). این کشور همچنین برخی افراد را با واکسن‌های فایزر و آسترازنکا نیز واکسینه کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, August 20, 2021 - 06:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به