اگر اکنون واجد شرایط ورود به کانادا نیستید، در روز دوشنبه نیز مجاز به ورود نخواهید بود
با توجه به اعلان قبلی دولت کانادا در اجرای تغییراتی در قانون ورود به کشور، آنچه در فضای آنلاین دیده می‌شود سیل مسافرانی‌ست که درصدد ورود به کانادا هستند. اما دولت می‌گوید هنوز مرزها به آن شکل باز نشده است! آژانس کنترل مرزهای کانادا به مسافران احتمالی اعلان کرده: "اگر اکنون واجد شرایط ورود به کانادا نیستید، در روز دوشنبه نیز مجاز به ورود نخواهید بود. در ضمن تغییر برخی از قوانین که قرار بود از ساعت ۱۱:۵۹ شب روز دوشنبه (یعنی از ابتدای روز سه‌شنبه) اعمال شوند؛ از ساعت ۱۲:۰۱ صبح روز دوشنبه (یعنی از ابتدای روز دوشنبه ۵ ژوئیه) اعمال می‌شوند و بدین شکل یک روز به جلو کشیده شده است".
به همین دلیل مسافرانی که قصد دارند به واسطه واکسیناسیون به قرنطینه اجباری در هتل‌های سه روزه ۲,۰۰۰ دلاری نروند، اولا از تاریخ ۵ ژوئیه (جولای) این قانون اجرایی می‌شود، ثانیا توجه کنند که هر واکسنی آنها را از قرنطینه معاف نمی‌کند. دولت می‌گوید آنها باید "حتما و فقط هر دو دوز واکسن‌های مورد تایید دولت کانادا" را زده باشند و اسناد واکسیناسیون خود را نیز قبل از ورودبه مرحله چک شدن مسافران روی "آخرین نسخه" اپ (نرم‌افزار) "ورود به کانادا" (ارایو کن) آپلود کرده باشند.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیاChatr best sale discounted plan Toronto
 
مسافران محترم! مرز کانادا از دوشنبه باز نمی‌شود! با هر واکسنی از قرنطینه معاف نمی‌شوید!
آژانس مرزی کانادا می‌گوید هیچ قانون ورود به کانادایی از ۵ ژوئیه تغییر نمی‌کند و هیچ فرد غیرکانادایی یا غیرمقیم کانادا یا غیردارنده ویزای مقیم کانادا نمی‌تواند وارد کشور شود. كانادا هم اكنون برای گردشگری، تفریح و مواردی از این دست باز نیست. این پیام واضحی است که آژانس خدمات مرزی کانادا به مردم می‌رساند تا در هفته پیش رو مردم، به ویژه آمریکایی‌ها، معافیت از قرنطینه را با بازشدن مرزها اشتباه نگیرند. محدودیت‌های سفر متقابل بین کانادا و ایالات متحده که کلیه سفرها بین دو کشور، بجز موارد اضطراری، مایحتاج، تجارت، کارگران و دانشجویان را ممنوع می‌کند، حداقل تا ۲۱ ژوئیه (جولای)، و پس از گذشت بیش از یک سال همچنان پابرجا هستند.
Han Dong Toronto Canada MP
"وینتت"، نایب رئیس آژانس مرزی کانادا از بخش مسافران می‌گوید کسانیکه قبل از روز دوشنبه وارد کانادا می‌شوند حتما باید مطابق سابق ۱۴ روز را در قرنطینه سپری کنند و اگر از طریق مرزهای هوایی وارد می‌شوند سه روز قرنطینه در هتل مورد تایید دولتی را باید طی نمایند و افزود: "اجرای قوانین جدید ورود بدون قرنطینه اولین قدم اولیه بسیار محتاطانه در بازگشایی یا حذف برخی از الزامات در مرزهاست". از نیمه شب یکشنبه شب و آغاز روز دوشنبه، شهروندان کانادایی واکسینه شده و مقیم دائمی "فقط می‌توانند از قرنطینه اجباری" هنگام ورود به کشور معاف شوند در صورتیکه:

  • هر دو دوز واکسن مورد پذیرش دولت کانادا را زده باشند و کاملا واکسینه شده باشند.
  • اسناد کامل واکسیناسیون خود را قبل از عزیمت در برنامه ارریوکن آپلود کرده باشند.
  • نتیجه آزمایش منفی کوید-۱۹ که بیش از سه روز قبل از ورود آنها انجام شده را هم به پرواز و هم به دولت کانادا ارائه کرده باشند.

 
با هر واکسنی از قرنطینه معاف نمی‌شوید!

Car Home Low rate insurance بیمه
اداره بهداشت کانادا و آژانس بهداشت عمومی کانادا، هر دو در روز شنبه مجددا یادآوری کردند: "مسافران كاملاً واكسیناسیون شده دو دوز زده (یا یک دوز جانسون جانسون زده) مجاز هستند پس از ورود به كانادا به قرنطینه اجباری در هتل نروند و نیز از دادن تست کرونا در روز هشتم پس از ورود خود معاف خواهند بود". این دو اداره افزوده‌اند: "ما و کانادا فقط چهار واکسن فایزر، مدرنا، آسترازنکا و جانسون - جانسون را تایید کرده و می‌پذیریم". بدیهی‌ست کلیه کسانی که هر واکسن دیگری، مانند واکسن‌های چینی یا روسی از جمله "سینوک" و "اسپوتنیک وی" را تزریق کرده‌اند، شامل معافیت‌های قرنطینه در کانادا نمی‌شوند. کانادا واکسن‌های باهارات (کووکسین)، کانسینو (کانویدسیا)، گامالایا (کوویدوک)، اسپوتنیک وی (کووید-وک)، سینوفارم (کور وید)، سینوواک (کروناوک) و وکتور (اپی وک کرونا) را قبول ندارد و آمریکا نیز واکسن آسترازنکا را قبول ندارد. "کری بومن" استاد دانشگاه تورنتو در بایواتیک و سلامتی می‌گوید: "کانادا بسیاری از واکسن‌های ذکر شده و مورد تایید سازمان بهداشت جهانی را قبول ندارد... کانادا از روند شواهد علمی در این زمینه پیروی نمی‌کند... باید یک سلسله قانون بین‌المللی در این زمینه توسط سازمان بهداشت جهانی گذاشته شود".
طبق اعلان "پتی هاجدو" وزیر بهداشت فدرال کانادا، مسافران کانادایی یا افراد مقیم که حداقل ۱۴ روز قبل از ورود به کشور دو دوز واکسن مورد تایید کانادا را زده باشند می‌توانند تقریبا از قرنطینه رفتن معاف شوند. او گفته بود این گروه از افراد دیگر نیازی به اقامت در هتل مورد تأیید دولت ندارند، اما تا زمان رسیدن جواب تست منفی کرونا به قرنطینه در خانه‌هایشان خواهند رفت و در صورتیکه تست کرونا منفی باشد از همان زمان می‌توانند از قرنطینه خارج گردند. در حال حاضر کلیه مسافران هوایی ورودی باید پس از دادن تست کرونا در فرودگاه ۳ روز را بصورت قرنطینه اجباری در هتل ۲,۰۰۰ دلاری بگذرانند و اگر تست کرونای آنها منفی باشد باید ۱۱ روز دیگر را نیز در خانه قرنطینه شوند. آنها باید در روز هشتم پس از ورود نیز آزمایش دوم خود را انجام دهند، که این بند دیگر برای افراد واکسینه شده لازم نیست. بعلاوه از تاریخ همین اعلان یعنی ۹ ژوئن کلیه کسانیکه قبلا ویزای اقامت دائم کانادا (موسوم به لندینگ) را دریافت کرده‌اند می‌توانستند وارد کشور شوند.

پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, July 3, 2021 - 19:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website DesignOntario COVID-19 Vaccine Farsi

Share this with: ارسال این مطلب به