این معترض ونکووری مرتبا برای جلب توجه حرکت می‌کرد و دست‌هایش را تکان می‌داد و فریاد می‌کشید
جاستین ترودو، رهبر لیبرال‌ها روز دوشنبه با معترضان خشمگین‌تری روبرو شد، از جمله مردی که او را به دعوا دعوت کرد و به همسرش نیز ناسزای جنسی گفت.
در این دوره از انتخابات، ترودو و لیبرال‌ها در معرض حملات شدید مختلفی قرار گرفته‌اند، از پاشیدن شن و ماسه و سنگریزه گرفته تا تخریب تابلوهای تبلیغاتی و اسپری فحش با رنگ روی ماشین کاندیدا.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
ناسزای جنسی یک تظاهرات کننده به همسر ترودو و پاسخ ترودو به او
بر اساس تصاویر ضبط شده، ترودو پس از شنیدن این ناسزای جنسی، ماسک خود را برداشت تا به سوی این معترض ونکووری که مرتبا برای جلب توجه حرکت می‌کرد و دست‌هایش را تکان می‌داد و فریاد می‌کشید، با تمسخر بگوید: "بیمارستانی نیست که خودت را آنجا معرفی و بستری کنی؟" این اظهارات ترودو تنها چند ساعت پس از آنی اتفاق افتاد که مجموعه‌ای از اعتراضات در خارج از بیمارستان‌های تورنتو، کلگری، ادمونتون، شارلوت تاون، مونترال، هالیفاکس و اتاوا برگزار شد و در آن تعدادی از معترضین جلوی هر بیمارستان بین چند ده نفر تا چند صد نفر تجمع می‌کردند. این اعتراضات توسط "پرستاران خط مقدم کانادایی" ترتیب داده شده بود که پیشتر نیز آنها در تجمعاتی اینچنینی در آمریکا شرکت کرده بودند. این عده کرونا را نوعی "کلاهبرداری" از مردم می‌دانند. ترودو اعلام کرده که در صورت انتخاب مجدد، هرگونه سد راه بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها، و نیز هرگونه ارعاب یا تهدید هر متخصص مراقبت بهداشتی را غیرقانونی و جرم اعلان خواهد کرد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در ابتدا قرار بود ترودو مصاحبه‌ای در خارج استودیو و در کنار مردم داشته باشد اما با توصیه پلیس سلطنتی کانادا این مصاحبه با گلوبال‌نیوز به داخل استودیو منتقل شد و این معترض که بیرون مانده بود سعی داشت به هر طریق ممکن خود و حرفش را برساند. هنگامی که این معترض در حال ناسزا گفتن و توهین به "سوفی گرگوار" همسر ترودو بود، سوفی حضور نداشت. پس از پاسخ ترودو، وقتی از ترودو در اینباره پرسیده شد که آیا پشیمان شده، ترودو گفت که خودش پوست کلفت است اما حمله به خانواده‌اش خط قرمز اوست و افزود: "او درباره خانواده من و زن من چیزهای نفرت‌انگیز و زن‌ستیزانه‌ای گفت. من برای این کار ثبت‌نام کردم نه خانواده‌ام. خانواده‌ام عمیقا به کاری که من انجام می‌دهند اعتقاد دارند و خیلی سختی تحمل می‌کنند. اما هرکسی بالاخره ظرفیتی دارد. من همیشه در مقابل کسانیکه از خطوط قرمز رد می‌شوند می‌ایستم".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
پاسخ‌های ترودو به معترضان ضد واکسیناسیون در طول همه‌گیری کرونا، از طرد کردن تا دلسوزی متفاوت بوده است. ترودو در مقابل تلاش‌های مکرر برای برهم زدن کمپین‌هایش معمولا با شوخی یا گفتن اینکه "لطفا واکسن بزنید" پاسخ داده است. ترودو حتی روز دوشنبه در کمپین انتخاباتی خود در کبک، از یک طرفدار حزب مردم که باعث شد ترودو بتواند نقطه نظر خودش را بیان کند، تشکر کرد. جالب آنجا بود که یک خبرنگار از ترودو پرسید که آیا نگران این است که سخنان "ماگزیم برنیه" رهبر حزب مردم باعث تحریک خشونت شود و بلافاصله یک معترض شروع به تشویق کردن خبرنگار و سوالش کرد، و ترودو بلافاصله رو به او گفت: "سپاسگزارم آقای عزیز از اینکه همان چیزی را که می‌خواستم به آن اشاره کنم را شما نشان دادید".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
ترودو: در مقابل خشم، با شفقت برخورد کنید
هنگامی که در آغاز مبارزات انتخاباتی ترودو، اعتراضات اختلال ایجاد می‌کرد، او گفت که "باید در مقابل خشم با شفقت نشان داد". اما این خشم‌ها گویا پایان ناپذیرند بطوریکه کمپین انتخاباتی بولتون او را تعطیل کردند، و به رویش شن و ماسه و سنگریزه ریختند. ترودو در ۶ سپتامبر در اینباره گفت: "من با عصبانیت به خشم پاسخ نمی‌دهم، {فقط} آنها را نادیده می‌گیرم".
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

ترودو از مساله واکسن‌ها برای نشان دادن تفاوت بین لیبرال‌ها و محافظه‌کاران استفاده کرد و روز دوشنبه گفت که اوتول، رهبر محافظه‌کاران تسلیم افراد حاشیه‌ای و مخالف واکسن حزب خود شده و حتی نمی‌تواند افراد دور و بر خود را واکسینه کند.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, September 14, 2021 - 20:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به