این وضعیت گیج‌کننده آب و هوای امسال قرار است مجددا از فردا جمعه تا سه‌شنبه همه را گیج کند
فرارسیدن ماه مارس و انتشار پیش‌بینی بهاری شبکه آب‌وهوا مطمئناً حال و هوای بهاری را ایجاد می‌کند، البته صبر کنید، نخیر، این آخر هفته در شرق کانادا آب و هوای زمستانی تابستانی زمستانی خواهیم داشت!
این وضعیت گیج‌کننده آب و هوای امسال قرار است مجددا از فردا جمعه با ورود موج کوتاهی از گرما در جنوب انتاریو و کبک و بارش پس از آن دوباره همه را گیج کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Bahai-University-vote-research-Canada-تحقیق-علمی-دانشگاهی-بهائیان
 
انتاریو و کبک از °۲۰- امشب جمعه، تا °۱۴ یکشنبه و ۸ سانت برف دوشنبه؛ ونکوور: هفته آینده بارانی
در انتاریو و تورنتو، بله چشمتان به درجه حرارت باشد؛ این هوای سرد °۲۰- امشب با شیبی ملایم جایش را در ظهر یکشنبه، فقط برای چند ساعتی، بله متاسفانه فقط برای چند ساعتی به گرمای °۱۴ خواهد داد تا دوباره به حدود °۵- با ۸ سانتی‌متر برف در اطراف تورنتو بدهد. جبهه هوای سرد کنونی که از چهارشنبه، پنجشنبه در در جنوب انتاریو و کبک جا خوش کرده بود و دما را در طی روز بین ۵- درجه تا ۱۰- درجه سانتیگراد نگاه می‌داشت با فشار جبهه هوای گرمی که از آمریکا به مرزهای شمالی نفوذ می‌کند برای مدت کوتاهی جایگزین می‌شود. این سیستم جدید در روز جمعه به مجموعه دریاچه‌های بزرگ نزدیک می‌شود و احتمال بارش برف، یخ و باران را پس از خروج در منطقه در بسیاری از نقاط انتاریو و حتی کبک فراهم می‌کند. به نظر می‌رسد بارش‌های مختلط نیز در عصر روز شنبه تا ساعاتی از شب را نیز شاهد باشیم.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
اما با ورود به روز یکشنبه باید انتظار موج جدید بارندگی بارانی همراه با افزایش دما با وزش بادهای گرم جنوب غربی را داشته باشیم که ممکن است گرمای طراوت بخشی را در شرق کانادا موجب گردد اما باید گفته شود که چگونگی بالا و پایین رفتن دما در یکشنبه هنوز خیلی مشخص نیست بنابراین اگر برنامه‌ای برای بیرون از منزل دارید، آنرا دوباره بررسی کنید. و اما با قطع شدن بارش ورود سرما نیز آغاز می‌شود بطوریکه از سحرگاه دوشنبه باید انتظار بارش برف را داشته باشید، احتمالا بین ۷ تا ۱۰ سانتی‌متر را تا سیستم وارد شده جدید سرد تا شنبه آن یکی هفته دما را حدود ۵- درجه نگاه دارد و آنگاه است که موج جدید سرمای °۲۰- جدیدی با برف دوباره از راه می‌رسد!
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
مونترال و کبک: برف و کمی گرما و برف و باران

آنچه در مورد تورنتو گفتیم با کمی باران بیشتر، برف کمتر و دمایی پایین‌تر در مونترال و برعکس با بارانی کمتر و برفی بیشتر و دمایی پایین‌تر در کبک روی خواهد داد. آنچه حتما میان این سه شهر مشابهت دارد تناوب باران و برف در هفته آینده و سپس موج جدید سرما و برف °۲۰- درجه از شنبه آن یکی هفته است.
 
ونکوور: آفتاب و باران در راه است
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین دکتر روانشناس مرضیه آهنکوب ونکوور کانادا

اما در غرب، ونکوور از فردا انتظار حدود چهار روز آفتابی بین ۴ تا ۱۰ درجه را دارد که در روز سه‌شنبه ۸ میلی‌متر باران آنرا قطع می‌کند و پس از یک روز چهارشنبه نیمه ابری دوباره از پنجشنبه هفته آینده باید انتظار باران در دمای ۶ درجه را داشته باشید.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, March 3, 2022 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به