این دستور شامل مسافران و خدمه کشتی‌های کروز، و نیز کلیه خدمه گذرنده از مرز نمی‌شود
امروز سه‌شنبه، دولت فدرال کانادا دستور تعلیق واکسن اجباری برای کارمندان فدرال حمل و نقل و نیز مسافران هواپیمایی یا قطار "داخل کشوری" را اعلام کرد. این دستور شامل مسافران و خدمه کشتی‌های کروز، و نیز کلیه خدمه گذرنده از مرز نمی‌شود. در عین حال دولت از کارمندانی که این قانون شامل حالشان می‌شود و به دلیل واکسیناسیون، به مرخصی اجباری بدون حقوق فرستاده شده بودند، دعوت به بازگشت به کار کرد. هفته گذشته، دولت فدرال اعلام کرد که تست کرونای تصادفی در فرودگاه‌ها را نیز "بطور موقت" به حالت تعلیق در می‌آورد.
از سوی دیگر تحقیقات هیئت ایمنی حمل و نقل کانادا امروز گفت بر اثر اطلاعات نادرست فرستنده، نزدیک بود که دو هواپیما در باند فرودگاه "پیرسون" تورنتو که شلوغ‌ترین فرودگاه کانادا نیز هست، به هم برخورد کنند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
قوانین مسافرت کانادا امروز دوباره عوض شد؛ ۲ هواپیما در تورنتو تقریبا با هم برخورد کردند
از ۲۰ ژوئن (یعنی هفته آینده دوشنبه)، دیگر مسافران داخل کشوری نیازی واکسیناسیون کامل برای مسافرت خود نخواهند داشت. اما شهروندان کانادایی که از خارج از کشور با هواپیما یا قطار وارد کشور می‌شوند همچنان ملزم به رعایت شرایط ورود، از جمله ماسک زدن خواهند بود. بازدیدکنندگان و توریست‌هایی که از کانادا دیدن می‌کنند نیز برای ورود به کشور باید کاملا واکسینه باشند یا شرایط معافیت را برآورده کنند. "دومینیک لبلانک" وزیر امور بین دولتی به خبرنگاران گفت در حالی که برخی از محدودیت‌ها در حال تعلیق هستند، اگر وضعیت کووید-۱۹ بدتر شود، دولت فدرال بلافاصله آنها را باز خواهد گرداند. مقامات دولتی، از جمله "عمر الغبرا" وزیر بهداشت، "ژان ایو دوکلوس" وزیر بهداشت و نیز "ترزا تام" مدیر ارشد بهداشت عمومی گفتند که محدودیت‌ها همچنان بهترین راه موثر در جلوگیری از شیوع کروناست.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
دولت کانادا به شدت تحت فشار احزاب اپوزیسیون و سازمان‌های صنعتی برای کاهش برخی اقدامات بهداشت عمومی قرار دارد زیرا فرودگاه‌ها و مرزها شاهد تاخیرها و صف‌های طولانی هستند. دولت می‌گوید تصمیم امروز مربوط به شلوغی مرزها و فرودگاه‌ها نیست، اما هفته گذشته هنگامی که تست‌های کرونای تصادفی را به حالت تعلیق در می‌آورد اعلام کرده بود که بزودی اقدامات دیگری مانند استخدام بیشتر پرسنل غربالگری امنیتی و اضافه کردن کیوسک‌های گمرکی در فرودگاه‌های بین‌المللی را برای رفع ازدحام‌ها انجام می‌دهد. دو فرودگاه تورنتو و ونکوور هر روزه شاهد صفوف طولانی مردم است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
دستورات واکسن اجباری برای مسافرت‌ها از ۳۰ اکتبر ۲۰۲۱ به اجرا درآمده است. از آنجایی که این دستورات مرحله به مرحله اجرا می‌شد، کارمندان و مسافران یک ماه مهلت داشتند که مدارک واکسنیاسیون کامل یا معافیت یا منفی بودن آزمایش کووید-۱۹ خود را ارائه کنند. کانادایی‌های واکسینه نشده همیشه اجازه بازگشت به کانادا را داشته‌اند اما وب‌سایت دولت فدرال می‌گوید که کانادایی‌های واکسینه نشده باید همه "شرایط قبل از ورود شامل تست منفی کرونا و پُر کردن اپ «ورود به کانادا»، شرایط فرودگاه از جمله تست در فرودگاه، و پس از فرودگاه از جمله قرنطینه احتمالی و تست روز هشتم را رعایت کنند" یا با جریمه‌ای تا ۵,۰۰۰ دلار یا پیگرد کیفری روبرو شوند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
دو هواپیما در تورنتو تقریبا با هم برخورد کردند
هیئت ایمنی حمل و نقل کانادا می‌گوید یک جت "امبرائر ۱۹۰ " متعلق به خطوط هوایی "ایر کانادا" در ۷ مارس ۲۰۲۰ و در فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو تازه می‌خواست به هوا بلند شود که با یک پرنده برخورد کرد و به سرعت اعلان کرد که پرواز خود را متوقف می‌کند. اما تحقیقات نشان می‌دهد که این تماس توسط کنترل ترافیک هوایی شنیده نشد یا خدمه بوئینگ ۷۷۷ ایر کانادا که در پشت امبرائر در حال شتاب گرفتن برای پروازش بود متوجه این هشدار نشد. تحقیقات می‌گوید خلبان ۷۷۷ در حال حداکثر گاز دادن بود که فهمید امبرائر هنوز روی باند فرودگاه و جلوی هواپیمایش قرار دارد و راه پرواز بسته است. در نهایت خلبان ۷۷۷ توانست هواپیما را کنترل کرده و از برخورد جلوگیری نماید.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

این بررسی نشان داد که طبق استانداردهای فعلی، ترانسپوندر (محل‌نما) امبرائر پس از اینکه شتابش بیش از ۵۰ گره می‌شود اعلان می‌کند که هواپیما در هواست، در حالیکه اینگونه نبود. در پی این حادثه، ناوبری کانادا، یک بولتن فوری منتشر کرد و به همه پرسنل برج‌های کنترل در کانادا یادآوری کرد که ممکن است هنگام بلند شدن هواپیماهای خاصی چنین مشکلی حادث شود و از کنترل‌کنندگان خواست که چنین موقعیت‌هایی را از نزدیک زیر نظر بگیرند. امبرائر ۸۷ مسافر و بوئینگ ۳۵۹ مسافر داشت.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, June 14, 2022 - 18:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به